всі категорії

Продукти

  • 信 图片 _20210531181746
  • 微 信 截图 _20210531184139
  • 17
  • 信 图片 _20210531181746
  • 微 信 截图 _20210531184139
  • 17

20-літрова машина для видування галонних пляшок і бочок з подвійною станцією для видувної машини

Місце походження:Сучжоу Китай
Фірмове найменування:ДЖВЕЛЛ
Номер моделі:JWZ-BM20D
Сертифікація:CE, ISO
Мінімальна кількість замовлення:1 набір
Упаковка Подробиці: Упаковка піддонів
Термін поставки:75 днів
Умови оплати:TT,LC


Зв'яжіться з нами
Продукт, що працює

Опис

● Підходить для виробництва 4-5 літрових галонних пляшок і 15-18 літрових каністр тощо.

● Додаткова багатошарова коекструзія.

● Необов’язкова система ліній оглядової смуги.

● Відповідно до різних матеріалів, додаткова одностанційна гідравлічна система обміну теплообмінників JW-DB.

● Відповідно до вимог замовника, необов’язкове автоматичне спуску повітря на лінії, транспортування брухту на лінії, транспортування готової продукції через Інтернет

додатків

Площа заводу становить 300 акрів, більше 1000 співробітників та 280 технічних та управлінськихментських працівників; У нас є висококваліфіковані НДДКР та досвідчена команда інженерів-механіків та електриків а також вдосконалену основу обробки та цех нормативної збірки. Ми постачаємо більше 1000 встановлює лінії щорічно .Система віддаленої підтримки, цілодобова онлайн-підтримка процесу та програми модифікація нових і старих продуктів.85% деталей машини обробляємо ми самі, такі як гвинтовий ствол, плашка головка, шаблон, механізм відкривання та закриття тощо, щоб повністю забезпечити якість та стійкість механічних деталей.Близько 2-30 літрів видувних машин, відповідно до вимог замовника, додаткове автоматичне дефлешування, на лінії, транспортування брухту на лінію, транспортування готової продукції в Інтернеті. Близько 2-30 літрів видувних машин, відповідно до вимог замовника, додаткове автоматичне дефлешування, на лінії, транспортування брухту на лінію, транспортування готової продукції в Інтернеті.

 Специфікації
ModelБлокBM20D
Максимальний об'єм продуктуL20
Сухий циклПК / год600*2
Структура головки штампу           Безперервний тип
Основний діаметр гвинтаmm90
Максимальна ємність для пластифікації (PE)кг / год160
Водіння двигунаKw45
Потужність двигуна масляного насоса(Сервопривід)Kw18.5
Затискні силиKN160
Простір між валикомmm280-680
Розмір валика Ш * Вmm500*520
Макс. розмір формиmm560*520
Валик переміщення ходуmm650
Теплова потужність штампової головиKw10
Розмір машини L * W * Hm4.3 * 3.2 * 3.1
вага машиниT14
Загальна потужністьKw93

Примітка: інформація, перелічена вище, є лише довідковою, виробнича лінія може бути спроектована відповідно до вимог замовника.

конкурентні переваги

Продуктивність та переваги:
Ця виробнича лінія використовує найсучасніші технології Європи. Це нове наукове досягнення енергозберігаючої виробничої лінії, яка підходить для високошвидкісної екструзії ПНД, ПП та інших поліолефінових труб. Порівняно із загальновиробничою лінією, енергозберігаючий ефект сягає 35%, а ефективність продукту зростає більш ніж в 1 раз, таким чином це не тільки економить вартість майданчика та робочої сили, а й покращує ефективність.
Ця виробнича лінія має приємний зовнішній вигляд, вищий автоматичний ступінь, виробництво надійне та стабільне.


5
6
7
Упаковка та доставка

Всі машини Jwell будуть упаковані дерев'яним піддоном. Деякі важливі запасні частини ми запакуємо з дерев’яною коробкою. Щоб машини та запасні частини могли безпечно прибути до китайського замовника. Ми просимо наших клієнтів придбати страховку перед відправкою контейнерів.

图 图 1
图 图 3
集装箱 运输 图片 (1)
图 图 4
图 图 5
集装箱 运输 图片 (4)
FAQ

Q1: Яка ваша виробнича потужність?
A1: Ми виробляємо більше 2000 передових екструзійних ліній щороку по всьому світу.

Q2: А як щодо доставки?
A2: Ми можемо надіслати дрібні запчастини повітряним експресом для термінових питань. І повна виробнича лінія морем, щоб заощадити витрати. Ви можете скористатися вашим власним транспортним агентом або нашим кооперативним експедитором. Найближчий порт - Китай Шанхай, порт Нінбо, що зручно для морських перевезень.

Q3: Чи є послуга передпродажного продажу?
A3: Так, ми підтримуємо наших ділових партнерів шляхом передпродажного обслуговування. У компанії Jwell понад 300 інженерів технічних випробувань, які подорожують по всьому світу. На будь-які випадки можна було б швидко відповісти. Ми пропонуємо навчання, випробування, експлуатацію та технічне обслуговування протягом усього життя.

Q4: Чи безпечний наш бізнес та гроші з Jwell Machinery?
A4: Так, ваш бізнес у безпеці, а ваші гроші в безпеці. Якщо ви перевірите чорний список китайської компанії, ви побачите, що він не містить нашого імені, оскільки ми ніколи раніше не обманювали наших клієнтів. JWELL користується високою репутацією серед споживачів, а наш бізнес і клієнти зростають з кожним роком.

ЗАПИТ

Гарячі категорії