всі категорії

Продукти

  • BCF1
  • BCF1

Лінія для прядіння килимів Jwell BCF

Місце походження: Китай
Фірмове найменування:ДЖВЕЛЛ
Номер моделі:BCF
Сертифікація:CE, ISO
Мінімальна кількість замовлення:1 набір
Упаковка Подробиці:Упаковка піддонів
Термін поставки:60 днів
Умови оплати:TT,LC


Контакти
Опис

Місце походження: Китай
Фірмове найменування:ДЖВЕЛЛ
Номер моделі:BCF
Сертифікація:CE, ISO
зображення

Використовуючи PA6, PET та PP як сировину, обладнання приймає одноетапний процес прядіння, витягування та деформації для виробництва пряжі BCF; Сировина ПП може бути додана переробленими матеріалами, зменшити вартість. Сировина ПЕТ може бути використана у 100% пляшкових пластівцях. 

Використовуючи комбінацію прядіння, креслення, намотування та іншого модульного обладнання, можна виготовляти монохромну пряжу для килимів; застосовувати систему підбору кольорів за вагою, щоб забезпечити уніфікацію оригінального кольору пряжі. 

Використовуючи новий гвинт, бочку, спеціальну конструкцію процесу, придатну для виробництва різноманітних полімерів. 

Спеціально розроблений розширений прядильний пакет використовується для забезпечення рівномірного розподілу прядильного розплаву та плавного потоку. 

Для підвищення стабільності пряжі BCF використовується спеціальна ротаційна розширена частина. 

Спеціально розроблена система всмоктування мономерів може видаляти олігомер і лактам. 

Новий тип пристрою зміни типу насадки та оптимізований охолоджуючий барабан між координацією, щоб забезпечити відмінну форму завитків. 

У гарячих золотах використовується синхронний двигун, високочастотне нагрівання, імпортований передавач контролю температури, щоб забезпечити однакову температуру гарячого золота. 

З автоматичною системою намотування натяг пряжі постійний, з хорошою перенесенням форма пряжі чудова.

додатків

Основні технічні параметри

Текстильний обсяг: 600d-3600d;

Механічна швидкість: 2800 м/хв

Відстань: 1700 мм

Кількість голов: 2/3

Діаметр фільєри: 120 мм 150 мм

Форма компонента: . Верхній або нижній

Режим охолодження балки охолодження: бічний обдув

Діаметр гарячого рулону: φ220 мм

Деформатор розширення: фрикційний лопатевий або нелопатевий деформатор

Охолоджуючий барабан: φ400 мм, φ420 мм

Намотувальна головка: намотувальна головка з автоматичним перемикачем
Специфікації

Наші основні продукти включають:

Проектування та виготовлення машин для прядіння хімічних волокон з поліестеру POY, FDY, TCS та Spandex;

Серія JW: Прядильна машина з поліестеру, поліпропілену та поліаміду POY, FDY та промислової пряжі, прядильна машина PA6, ПЕТ, композитна прядильна машина;

Серії JW1260, JWA1260, JWA1380, JWA1500, JWA1680, JWA1800 типу автоматичних намотувачів кулачкового типу та JWAR1500, - JWAR1680, JWAR1800 серії біроторних автоматичних намотувачів;

Шнековий екструдер із хімічного волокна серії JWM20-200.


конкурентні переваги

Ефективність і переваги: ​​ми можемо надати проект під ключ для прядильних машин

JWELL fiber machinery Co., ltd (Сучжоу) є важливим центром стратегії розвитку та виробничим підвалом під управлінням JWELL GROUP. Він розташований у промисловому районі Ченсян,Тайцанг, місто Сучжоу, 30 хвилин від аеропорту Шанхай Хунцяо. Він займає площу 20 гектарів, а площа майстерні становить 120000 1000 квадратних метрів, оснащена верстатами з ЧПУ та стандартизованою монтажною майстернею. Понад XNUMX співробітників з високоякісним дизайном і командою досліджень і розробок, а також досвідченою командою інженерів з введення в експлуатацію механічних і електричних систем. Завдяки багаторічному досвіду в промисловості хімічного волокна Shanghai Jwell присвячує себе розробці проекту хімічного волокна та виробництву обладнання. Машина була продана в багатьох країнах, таких як Індія, Корея, Таїланд, Індонезія, Іран, Туреччина, Єгипет, Сирія, Аргентина та Італія тощо.

зображення8
9
10
Упаковка та доставка

Всі машини Jwell будуть упаковані дерев'яним піддоном. Деякі важливі запасні частини ми запакуємо з дерев’яною коробкою. Щоб машини та запасні частини могли безпечно прибути до китайського замовника. Ми просимо наших клієнтів придбати страховку перед відправкою контейнерів.

图 图 1
图 图 2
图 图 3
图 图 4
图 图 5
图 图 6
FAQ

Q1: Яка ваша виробнича потужність
A1: Ми виробляємо більше 2000 передових екструзійних ліній щороку по всьому світу.

Q2: А як щодо доставки?
A2: Ми можемо надіслати дрібні запчастини повітряним експресом для термінових питань. І повна виробнича лінія морем, щоб заощадити витрати. Ви можете скористатися вашим власним транспортним агентом або нашим кооперативним експедитором. Найближчий порт - Китай Шанхай, порт Нінбо, який зручний для морських перевезень ..

Q3: Чи є послуга передпродажного продажу?
A3: Так, ми підтримуємо наших ділових партнерів шляхом передпродажного обслуговування. У компанії Jwell понад 300 інженерів технічних випробувань, які подорожують по всьому світу. На будь-які випадки можна було б швидко відповісти. Ми пропонуємо навчання, випробування, експлуатацію та технічне обслуговування протягом усього життя.

Q4: Чи безпечний наш бізнес та гроші з Jwell Machinery?
A4: Так, ваш бізнес у безпеці, а ваші гроші в безпеці. Якщо ви перевірите чорний список китайської компанії, ви побачите, що він не містить нашого імені, оскільки ми ніколи раніше не обманювали наших клієнтів. JWELL користується високою репутацією серед споживачів, а наш бізнес і клієнти зростають з кожним роком.


ЗАПИТ

Гарячі категорії