всі категорії

продукти

Лінія для прядіння килимів Jwell BCF

Місце походження: Китай
Фірмове найменування:ДЖВЕЛЛ
Номер моделі:BCF
Сертифікація:CE, ISO
Мінімальна кількість замовлення:1 набір
Упаковка Подробиці:Упаковка піддонів
Термін поставки:60 днів
Умови оплати:TT,LC


Контакти
опис

Місце походження: Китай
Фірмове найменування:ДЖВЕЛЛ
Номер моделі:BCF
Сертифікація:CE, ISO
зображення

Використовуючи PA6, PET та PP як сировину, обладнання використовує одноетапний процес прядіння, витягування та деформації для виробництва пряжі BCF; PP сировина може бути додана вторсировини, знизити вартість. і PET сировину можна використовувати в 100% пластівці пляшки. 

Використовуючи комбінацію прядіння, креслення, намотування та іншого модульного обладнання, можна виробляти монохромну, килимову пряжу; Використовуючи систему підбору кольорів ваги, щоб забезпечити уніфікацію оригінального кольору пряжі. 

Використання нового шнека, бочки, спеціальної технологічної конструкції, придатної для виробництва різноманітних полімерів. 

Спеціально розроблений розширений віджимний пакет використовується для забезпечення рівномірного розподілу прядильного розплаву та плавного потоку. 

Для підвищення стійкості пряжі BCF використовується спеціальна ротаційна розширена частина. 

Спеціально розроблена система всмоктування мономерів може видаляти олігомер і лактам. 

Новий тип пристрою зміни типу насадки та оптимізований охолоджуючий барабан між координацією, щоб забезпечити відмінну форму завитків. 

У гарячих золотах використовується синхронний двигун, високочастотний нагрів, імпортний передавач контролю температури, щоб забезпечити однакову температуру гарячого золота. 

З автоматичною системою намотування натяг пряжі постійний, з хорошим перенесенням, форма пряжі відмінна.

додатків

Основні технічні параметри

Текстильна область застосування: 600d-3600d;

Механічна швидкість: 2800 м/хв

Відстань: 1700 мм

Кількість голів: 2/3

Діаметр фільєри: 120 мм 150 мм

Форма компонента: . Верхня або нижня

Режим охолодження пучка охолодження: бічний обдув

Діаметр гарячого рулону: φ220 мм

Розширювальний деформатор: фрикційний або нелопатковий деформатор

Охолоджуючий барабан: φ400 мм, φ420 мм

Головка намотування: автоматична намотувальна головка вимикача
Специфікації

Наші основні продукти включають:

Проектування та виготовлення машин для прядіння хімічних волокон з поліестеру POY, FDY, TCS та Spandex;

Серія JW: Прядильна машина з поліестеру, поліпропілену та поліаміду POY, FDY та промислової пряжі, прядильна машина PA6, ПЕТ, композитна прядильна машина;

JW1260, JWA1260, JWA1380, JWA1500, JWA1680, JWA1800 серії поперечні кулачкові типу Автоматичні намотування та JWAR1500, - JWAR1680, JWAR1800 серії біроторні автоматичні намотування;

Шнековий екструдер із хімічного волокна серії JWM20-200.


конкурентні переваги

Продуктивність та переваги: ​​Ми можемо запропонувати проект «під ключ» для прямих прядильних машин

JWELL fiber machinery Co., ltd (Сучжоу) є важливим центром стратегії розвитку та виробничим підвалом під управлінням JWELL GROUP. Він розташований у промисловому районі Ченсян,Taicang, місто Сучжоу, 30 хвилин їзди від аеропорту Шанхай Хунцяо. Він займає площу 20 гектарів, а площа майстерні становить 120000 квадратних метрів, обладнана верстатами з ЧПУ та стандартизованою складальною майстернею. Понад 1000 співробітників, якісна команда проектування та досліджень та розробки, досвідчена команда інженерів з механічних та електричних пусконалагоджувальних робіт. Багаторічний досвід роботи у галузі хімічної волокна Шанхай Jwell присвячує проектуванню проекту хімічного волокна та виробництву обладнання. Машина продавалась у багатьох країнах, таких як Індія, Корея, Таїланд, Індонезія, Іран, Туреччина, Єгипет, Сирія, Аргентина та Італія тощо.

зображення8
9
10
Упаковка та доставка

Всі машини Jwell будуть упаковані дерев'яним піддоном. Деякі важливі запасні частини ми запакуємо з дерев’яною коробкою. Щоб машини та запасні частини могли безпечно прибути до китайського замовника. Ми просимо наших клієнтів придбати страховку перед відправкою контейнерів.

图 图 1
图 图 2
图 图 3
图 图 4
图 图 5
图 图 6
FAQ

Q1: Яка ваша виробнича потужність
A1: Ми виробляємо більше 2000 передових екструзійних ліній щороку по всьому світу.

Q2: А як щодо доставки?
A2: Ми можемо надіслати дрібні запчастини повітряним експресом для термінових питань. І повна виробнича лінія морем, щоб заощадити витрати. Ви можете скористатися вашим власним транспортним агентом або нашим кооперативним експедитором. Найближчий порт - Китай Шанхай, порт Нінбо, який зручний для морських перевезень ..

Q3: Чи є послуга передпродажного продажу?
A3: Так, ми підтримуємо наших ділових партнерів шляхом передпродажного обслуговування. У компанії Jwell понад 300 інженерів технічних випробувань, які подорожують по всьому світу. На будь-які випадки можна було б швидко відповісти. Ми пропонуємо навчання, випробування, експлуатацію та технічне обслуговування протягом усього життя.

Q4: Чи безпечний наш бізнес та гроші з Jwell Machinery?
A4: Так, ваш бізнес у безпеці, а ваші гроші в безпеці. Якщо ви перевірите чорний список китайської компанії, ви побачите, що він не містить нашого імені, оскільки ми ніколи раніше не обманювали наших клієнтів. JWELL користується високою репутацією серед споживачів, а наш бізнес і клієнти зростають з кожним роком.


ЗАПИТ