всі категорії

Продукти

  • 涤纶锦纶复合POY
  • 涤纶锦纶复合POY

Серія високошвидкісних прядильних машин Jwell PET/PA6/Composed POY

Місце походження: Китай
Фірмове найменування:ДЖВЕЛЛ
Номер моделі:ПОЙ30-330 дтекс; PA6PA66
Сертифікація:CE, ISO
Мінімальна кількість замовлення:1 набір
Упаковка Подробиці:Упаковка піддонів
Термін поставки:60 днів
Умови оплати:TT,LC


Контакти
Опис
Місце походження: Китай
Фірмове найменування:ДЖВЕЛЛ
Номер моделі:POY30-330dtex; PA6PA66
Сертифікація:CE, ISO


Ця машина в основному використовується для прядіння поліестеру POY щільністю 30-330 дтекс, а також для прядіння стружки PA6 і PA66.

зображеннядодатків

Застосування:

  1. Ця машина в основному використовується для прядіння 30-330dtex поліестеру POY. Застосовує штифтовий гвинт типу LTM, CPF безперервного плавлення вітчизняного виробництва, таким чином подовжуючи термін служби спінінг-пакетів. Доступні прямокутні та чашеподібні центрифуги високого тиску, що монтуються зверху та знизу. Унікальний обертовий планетарний насос і окремий масляний насос. Ево і перехресна система гасіння з рівномірною та стабільною швидкістю потоку. Індивідуально керований, імпортний інвертор та комплектуючі. Нова настройка ГР, імпортний інвертор та комплектуючі.

    зображення

  2. Ця машина також використовується для прядіння стружки PA6 і PA66.Прийняти новий тип біметалу, бочки та спеціальної конструкції колектора. Енергозберігаюча обертова балка, оснащена центрифугою високого тиску з циліндром високого тиску. Унікальний обертовий планетарний насос і окремий масляний насос. З добре розробленим повітряним поглиначем для мономеру. Уніфікована передня знімна гартівна камера та унікальний пристрій для додавання масла типу сопла. Оснащений прецизійним намотуванням і високошвидкісними автоматичними намотувачами, високою успішністю знімання, тонкою формою пряжі та хорошою функцією розмотування.

зображення


Специфікації

Наші основні продукти включають:

Проектування та виготовлення машин для прядіння хімічних волокон з поліестеру POY, FDY, TCS та Spandex;

Серія JW: Прядильна машина з поліестеру, поліпропілену та поліаміду POY, FDY та промислової пряжі, прядильна машина PA6, ПЕТ, композитна прядильна машина;

Серії JW1260, JWA1260, JWA1380, JWA1500, JWA1680, JWA1800 типу автоматичних намотувачів кулачкового типу та JWAR1500, - JWAR1680, JWAR1800 серії біроторних автоматичних намотувачів;

Шнековий екструдер із хімічного волокна серії JWM20-200.


конкурентні переваги

Ефективність і переваги: ​​ми можемо надати проект під ключ для прядильних машин

JWELL fiber machinery Co., ltd (Сучжоу) є важливим центром стратегії розвитку та виробничим підвалом під управлінням JWELL GROUP. Він розташований у промисловому районі Ченсян,Тайцанг, місто Сучжоу, 30 хвилин від аеропорту Шанхай Хунцяо. Він займає площу 20 гектарів, а площа майстерні становить 120000 1000 квадратних метрів, оснащена верстатами з ЧПУ та стандартизованою монтажною майстернею. Понад XNUMX співробітників з високоякісним дизайном і командою досліджень і розробок, а також досвідченою командою інженерів з введення в експлуатацію механічних і електричних систем. Завдяки багаторічному досвіду в промисловості хімічного волокна Shanghai Jwell присвячує себе розробці проекту хімічного волокна та виробництву обладнання. Машина була продана в багатьох країнах, таких як Індія, Корея, Таїланд, Індонезія, Іран, Туреччина, Єгипет, Сирія, Аргентина та Італія тощо.

зображення8
9
10
Упаковка та доставка

Всі машини Jwell будуть упаковані дерев'яним піддоном. Деякі важливі запасні частини ми запакуємо з дерев’яною коробкою. Щоб машини та запасні частини могли безпечно прибути до китайського замовника. Ми просимо наших клієнтів придбати страховку перед відправкою контейнерів.

图 图 1
图 图 2
图 图 3
图 图 4
图 图 5
图 图 6
FAQ

Q1: Яка ваша виробнича потужність
A1: Ми виробляємо більше 2000 передових екструзійних ліній щороку по всьому світу.

Q2: А як щодо доставки?
A2: Ми можемо надіслати дрібні запчастини повітряним експресом для термінових питань. І повна виробнича лінія морем, щоб заощадити витрати. Ви можете скористатися вашим власним транспортним агентом або нашим кооперативним експедитором. Найближчий порт - Китай Шанхай, порт Нінбо, який зручний для морських перевезень ..

Q3: Чи є послуга передпродажного продажу?
A3: Так, ми підтримуємо наших ділових партнерів шляхом передпродажного обслуговування. У компанії Jwell понад 300 інженерів технічних випробувань, які подорожують по всьому світу. На будь-які випадки можна було б швидко відповісти. Ми пропонуємо навчання, випробування, експлуатацію та технічне обслуговування протягом усього життя.

Q4: Чи безпечний наш бізнес та гроші з Jwell Machinery?
A4: Так, ваш бізнес у безпеці, а ваші гроші в безпеці. Якщо ви перевірите чорний список китайської компанії, ви побачите, що він не містить нашого імені, оскільки ми ніколи раніше не обманювали наших клієнтів. JWELL користується високою репутацією серед споживачів, а наш бізнес і клієнти зростають з кожним роком.


ЗАПИТ

Гарячі категорії