всі категорії

продукти

Серія високошвидкісних прядильних машин Jwell PET/PA6/Composed POY

Місце походження: Китай
Фірмове найменування:ДЖВЕЛЛ
Номер моделі:ПОЙ30-330 дтекс; PA6PA66
Сертифікація:CE, ISO
Мінімальна кількість замовлення:1 набір
Упаковка Подробиці:Упаковка піддонів
Термін поставки:60 днів
Умови оплати:TT,LC


Контакти
опис
Місце походження: Китай
Фірмове найменування:ДЖВЕЛЛ
Номер моделі:POY30-330dtex; PA6PA66
Сертифікація:CE, ISO


Ця машина в основному використовується для прядіння поліестеру POY 30-330dtex і для прядиння чіпсів PA6 і PA66.

зображеннядодатків

Застосування:

  1. Ця машина в основному використовується для прядіння поліефірного поліефіру 30-330dtex POY. Використовує шпильковий гвинт типу LTM, вітчизняний безперервний розплав CPF, таким чином подовжуючи термін служби обертових пакетів. Доступні як зверху, так і знизу прямокутні та чашоподібні пакети високого тиску. Унікальний планетарний обертовий насос та масляний насос із окремим приводом. Система Evo та Cross Quench з рівномірною та стабільною швидкістю потоку. Індивідуально керований імпортний інвертор та комплектуючі. Нове регулювання GR, імпортний інвертор і комплектуючі.

    зображення

  2. Ця машина також використовується для прядіння чіпсів PA6 і PA66.Прийняти новий тип біметалу, бочки та спеціальної конструкції колектора. Енергозберігаюча спінювальна балка, оснащена циліндричним пакетом високого тиску, який кріпиться на дно. Унікальний планетарний обертовий насос та масляний насос із окремим приводом. З добре розробленою повітропроводом для мономеру. Уніфікована передня розбірна камера гасіння та унікальний пристрій для додавання масла типу форсунки. Оснащений точним намотуванням і високошвидкісними автоматичними намотувачами, високою успішністю знімання, дрібною формою пряжі та хорошою функцією розмотування.

зображення


Специфікації

Наші основні продукти включають:

Проектування та виготовлення машин для прядіння хімічних волокон з поліестеру POY, FDY, TCS та Spandex;

Серія JW: Прядильна машина з поліестеру, поліпропілену та поліаміду POY, FDY та промислової пряжі, прядильна машина PA6, ПЕТ, композитна прядильна машина;

JW1260, JWA1260, JWA1380, JWA1500, JWA1680, JWA1800 серії поперечні кулачкові типу Автоматичні намотування та JWAR1500, - JWAR1680, JWAR1800 серії біроторні автоматичні намотування;

Шнековий екструдер із хімічного волокна серії JWM20-200.


конкурентні переваги

Продуктивність та переваги: ​​Ми можемо запропонувати проект «під ключ» для прямих прядильних машин

JWELL fiber machinery Co., ltd (Сучжоу) є важливим центром стратегії розвитку та виробничим підвалом під управлінням JWELL GROUP. Він розташований у промисловому районі Ченсян,Taicang, місто Сучжоу, 30 хвилин їзди від аеропорту Шанхай Хунцяо. Він займає площу 20 гектарів, а площа майстерні становить 120000 квадратних метрів, обладнана верстатами з ЧПУ та стандартизованою складальною майстернею. Понад 1000 співробітників, якісна команда проектування та досліджень та розробки, досвідчена команда інженерів з механічних та електричних пусконалагоджувальних робіт. Багаторічний досвід роботи у галузі хімічної волокна Шанхай Jwell присвячує проектуванню проекту хімічного волокна та виробництву обладнання. Машина продавалась у багатьох країнах, таких як Індія, Корея, Таїланд, Індонезія, Іран, Туреччина, Єгипет, Сирія, Аргентина та Італія тощо.

зображення8
9
10
Упаковка та доставка

Всі машини Jwell будуть упаковані дерев'яним піддоном. Деякі важливі запасні частини ми запакуємо з дерев’яною коробкою. Щоб машини та запасні частини могли безпечно прибути до китайського замовника. Ми просимо наших клієнтів придбати страховку перед відправкою контейнерів.

图 图 1
图 图 2
图 图 3
图 图 4
图 图 5
图 图 6
FAQ

Q1: Яка ваша виробнича потужність
A1: Ми виробляємо більше 2000 передових екструзійних ліній щороку по всьому світу.

Q2: А як щодо доставки?
A2: Ми можемо надіслати дрібні запчастини повітряним експресом для термінових питань. І повна виробнича лінія морем, щоб заощадити витрати. Ви можете скористатися вашим власним транспортним агентом або нашим кооперативним експедитором. Найближчий порт - Китай Шанхай, порт Нінбо, який зручний для морських перевезень ..

Q3: Чи є послуга передпродажного продажу?
A3: Так, ми підтримуємо наших ділових партнерів шляхом передпродажного обслуговування. У компанії Jwell понад 300 інженерів технічних випробувань, які подорожують по всьому світу. На будь-які випадки можна було б швидко відповісти. Ми пропонуємо навчання, випробування, експлуатацію та технічне обслуговування протягом усього життя.

Q4: Чи безпечний наш бізнес та гроші з Jwell Machinery?
A4: Так, ваш бізнес у безпеці, а ваші гроші в безпеці. Якщо ви перевірите чорний список китайської компанії, ви побачите, що він не містить нашого імені, оскільки ми ніколи раніше не обманювали наших клієнтів. JWELL користується високою репутацією серед споживачів, а наш бізнес і клієнти зростають з кожним роком.


ЗАПИТ