всі категорії

Продукти

  • Спеціальний1
  • Спеціальний1

Машина для прядіння спеціального волокна та нового матеріалу Jwell

Місце походження: Китай
Фірмове найменування:ДЖВЕЛЛ
Номер моделі:Спеціальне волокно
Сертифікація:CE, ISO
Мінімальна кількість замовлення:1 набір
Упаковка Подробиці:Упаковка піддонів
Термін поставки:60 днів
Умови оплати:TT,LC


Контакти
Опис

Місце походження: Китай
Фірмове найменування:Спеціальне волокно
Номер моделі:ТПУ
Сертифікація:CE, ISO
зображення

Мультикомпозитна прядильна машина

Ця машина підходить для виробництва поліестеру, поліаміду та поліпропілену та їх модифікованого полімерного типу; спільне прядіння, центральний і розділений тонкий тип; Композитна довга нитка POY/FDY типу помаранчевої пелюстки або спеціалізованої пряжі тощо. Широко використовується для миючих засобів для готелів, ванних кімнат, внутрішнього оздоблення автомобіля, килимів, ковдр тощо.

Машина для прядіння вуглецевого волокна

В основному він підходить для обертання вуглецевого волокна. Вуглецеве волокно - це новий тип волокнистого матеріалу з високою міцністю та високим модулем, що містить понад 95% вуглецю. Вуглецеве волокно «м’яке зовні та жорстке всередині», легше за масою, ніж металевий алюміній, але міцніше, ніж сталь, і має характеристики стійкості до корозії та високого модуля, широко використовується в національній обороні, аерокосмічній галузі, новій легкій автомобільній галузі. і високоефективне цивільне поле.

T400 Двокомпонентне прядильне обладнання

T400 виготовляється з двох абсолютно різних сировинних матеріалів: ПЕТ і ПТТ, конфігурація двох комплектів екструдера, трубопровід для розплавленого полімеру, двокомпонентна прядильна балка, індивідуальна система опалення, із спеціальним процесом прядіння, обладнання може виробляти ПЕТ -PA6 Bi- Компонентна пряжа або острівна компонентна пряжа. Двокомпонентні нитки T400 належать до нового типу еластичного композитного волокна, без спандексу, але мають кращу гнучкість, що також вирішило, що спандекс непростий у фарбуванні, надмірно еластичний, складний у плетінні, нестабільний у розмірі тканини та в старіння спандексу або багато інших проблем. T400 широко використовується в брюках, джинсовій тканині, спортивному одязі, модному жіночому одязі та інших сферах.

додатків

зображення


Специфікації

Наші основні продукти включають:

Проектування та виготовлення машин для прядіння хімічних волокон з поліестеру POY, FDY, TCS та Spandex;

Серія JW: Прядильна машина з поліестеру, поліпропілену та поліаміду POY, FDY та промислової пряжі, прядильна машина PA6, ПЕТ, композитна прядильна машина;

Серії JW1260, JWA1260, JWA1380, JWA1500, JWA1680, JWA1800 типу автоматичних намотувачів кулачкового типу та JWAR1500, - JWAR1680, JWAR1800 серії біроторних автоматичних намотувачів;

Шнековий екструдер із хімічного волокна серії JWM20-200.


конкурентні переваги

Ефективність і переваги: ​​ми можемо надати проект під ключ для прядильних машин

JWELL fiber machinery Co., ltd (Сучжоу) є важливим центром стратегії розвитку та виробничим підвалом під управлінням JWELL GROUP. Він розташований у промисловому районі Ченсян,Тайцанг, місто Сучжоу, 30 хвилин від аеропорту Шанхай Хунцяо. Він займає площу 20 гектарів, а площа майстерні становить 120000 1000 квадратних метрів, оснащена верстатами з ЧПУ та стандартизованою монтажною майстернею. Понад XNUMX співробітників з високоякісним дизайном і командою досліджень і розробок, а також досвідченою командою інженерів з введення в експлуатацію механічних і електричних систем. Завдяки багаторічному досвіду в промисловості хімічного волокна Shanghai Jwell присвячує себе розробці проекту хімічного волокна та виробництву обладнання. Машина була продана в багатьох країнах, таких як Індія, Корея, Таїланд, Індонезія, Іран, Туреччина, Єгипет, Сирія, Аргентина та Італія тощо.

зображення8
9
10
Упаковка та доставка

Всі машини Jwell будуть упаковані дерев'яним піддоном. Деякі важливі запасні частини ми запакуємо з дерев’яною коробкою. Щоб машини та запасні частини могли безпечно прибути до китайського замовника. Ми просимо наших клієнтів придбати страховку перед відправкою контейнерів.

图 图 1
图 图 2
图 图 3
图 图 4
图 图 5
图 图 6
FAQ

Q1: Яка ваша виробнича потужність
A1: Ми виробляємо більше 2000 передових екструзійних ліній щороку по всьому світу.

Q2: А як щодо доставки?
A2: Ми можемо надіслати дрібні запчастини повітряним експресом для термінових питань. І повна виробнича лінія морем, щоб заощадити витрати. Ви можете скористатися вашим власним транспортним агентом або нашим кооперативним експедитором. Найближчий порт - Китай Шанхай, порт Нінбо, який зручний для морських перевезень ..

Q3: Чи є послуга передпродажного продажу?
A3: Так, ми підтримуємо наших ділових партнерів шляхом передпродажного обслуговування. У компанії Jwell понад 300 інженерів технічних випробувань, які подорожують по всьому світу. На будь-які випадки можна було б швидко відповісти. Ми пропонуємо навчання, випробування, експлуатацію та технічне обслуговування протягом усього життя.

Q4: Чи безпечний наш бізнес та гроші з Jwell Machinery?
A4: Так, ваш бізнес у безпеці, а ваші гроші в безпеці. Якщо ви перевірите чорний список китайської компанії, ви побачите, що він не містить нашого імені, оскільки ми ніколи раніше не обманювали наших клієнтів. JWELL користується високою репутацією серед споживачів, а наш бізнес і клієнти зростають з кожним роком.


ЗАПИТ

Гарячі категорії