всі категорії

продукти

Серія високошвидкісних прядильних машин PET/PA6/Composed POY

Місце походження:Сучжоу Китай
Фірмове найменування:ДЖВЕЛЛ
Номер моделі:JWCF
Сертифікація:CE, ISO
Мінімальна кількість замовлення:1 набір
Упаковка Подробиці:Упаковка піддонів
Термін поставки:110 днів
Умови оплати:TT,LC


Контакти
опис
Місце походження:Сучжоу Китай
Фірмове найменування:ДЖВЕЛЛ
Номер моделі:JWCF
Сертифікація:CE, ISO

Ця машина в основному використовується для прядіння поліефірних POY 30-330dtex.
1. Використовує штифтовий гвинт типу LTM, безперервний розплав CPF вітчизняного виробництва, що подовжує термін служби обертових пакетів.
2、Доступні прямокутні та чашевидні пакети високого тиску, встановлені зверху та знизу.
3、Унікальний планетарний обертовий насос і масляний насос окремого приводу.
4、Evo і система перехресного гасіння з рівномірною та стабільною швидкістю потоку.
5、 Індивідуально керований імпортний інвертор та компоненти.
6、Нове регулювання GR, імпортний інвертор і компоненти.

Ця машина в основному використовується для прядіння чіпсів PA6 і PA66.
1. Прийміть новий тип біметалу, бочки та спеціальної конструкції колектора.
2、Енергозберігаюча спінювальна балка, оснащена циліндричним пакетом високого тиску, що встановлюється на дно.
3、Унікальний планетарний обертовий насос і масляний насос окремого приводу. З добре розробленою повітропроникною системою для мономеру.
4、Уніфікована передня розбірна камера гартування та унікальний пристрій для додавання масла типу форсунки.
5. Оснащений точним намотуванням і високошвидкісним автоматичним намотуванням, високою успішністю знімання, дрібною формою пряжі та хорошою функцією розмотування.


конкурентні переваги

Продуктивність та переваги:
Jwell є найбільшим виробником екструзійного обладнання для пластику в Китаї. У нас є стабільний постачальник і постачальник високого класу, який надає нам продукти найкращої якості, такі як двигун, коробка передач, інвертор, PLC тощо. Ми не тільки гарантуємо якість, але й можемо забезпечити її на 100% реальний. Найважливішу частину, гвинт і ствол, ми зробили власноруч. Крім того, у нас найкраще післяпродажне обслуговування. У нас є понад 300 співробітників післяпродажного обслуговування, які можуть виконувати післяпродажне обслуговування клієнтів у всьому світі. Як сказав один із наших японських клієнтів: «Де б не існували люди, де б ви не могли побачити Jwell People». Вибираючи Jwell, вибираючи успіх. Ми з нетерпінням чекаємо співпраці з вами, щоб разом побудувати високоінтелектуальний глобальний еколанцюг екструзії!


8
9
10
Упаковка та доставка

Всі машини Jwell будуть упаковані дерев'яним піддоном. Деякі важливі запасні частини ми запакуємо з дерев’яною коробкою. Щоб машини та запасні частини могли безпечно прибути до китайського замовника. Ми просимо наших клієнтів придбати страховку перед відправкою контейнерів.

图 图 1
图 图 2
图 图 3
图 图 4
图 图 5
图 图 6
FAQ

Q1: Яка ваша виробнича потужність
A1: Ми виробляємо більше 2000 передових екструзійних ліній щороку по всьому світу.

Q2: А як щодо доставки?
A2: Ми можемо надіслати дрібні запчастини повітряним експресом для термінових питань. І повна виробнича лінія морем, щоб заощадити витрати. Ви можете скористатися вашим власним транспортним агентом або нашим кооперативним експедитором. Найближчий порт - Китай Шанхай, порт Нінбо, який зручний для морських перевезень ..

Q3: Чи є послуга передпродажного продажу?
A3: Так, ми підтримуємо наших ділових партнерів шляхом передпродажного обслуговування. У компанії Jwell понад 300 інженерів технічних випробувань, які подорожують по всьому світу. На будь-які випадки можна було б швидко відповісти. Ми пропонуємо навчання, випробування, експлуатацію та технічне обслуговування протягом усього життя.

Q4: Чи безпечний наш бізнес та гроші з Jwell Machinery?
A4: Так, ваш бізнес у безпеці, а ваші гроші в безпеці. Якщо ви перевірите чорний список китайської компанії, ви побачите, що він не містить нашого імені, оскільки ми ніколи раніше не обманювали наших клієнтів. JWELL користується високою репутацією серед споживачів, а наш бізнес і клієнти зростають з кожним роком.


ЗАПИТ