всі категорії

Продукти

  • FDY
  • FDY

Серія високошвидкісних прядильних машин PET/PA6/Composed POY

Місце походження:Сучжоу Китай
Фірмове найменування:ДЖВЕЛЛ
Номер моделі:JWCF
Сертифікація:CE, ISO
Мінімальна кількість замовлення:1 набір
Упаковка Подробиці:Упаковка піддонів
Термін поставки:110 днів
Умови оплати:TT,LC


Контакти
Опис
Місце походження:Сучжоу Китай
Фірмове найменування:ДЖВЕЛЛ
Номер моделі:JWCF
Сертифікація:CE, ISO

Ця машина в основному використовується для прядіння поліестеру POY 30-330dtex.
1、Приймає гвинт типу LTM, CPF безперервного розплавлення вітчизняного виробництва, таким чином подовжуючи термін служби обертових пакетів.
2、Доступні прямокутні та чашеподібні центрифуги високого тиску, що монтуються зверху та знизу.
3、Унікальний планетарний обертовий насос і окремий масляний насос.
4、Evo та перехресна система гасіння з рівномірною та стабільною швидкістю потоку.
5、Індивідуально керований, імпортований інвертор і компоненти.
6、Нове налаштування GR, імпортований інвертор і компоненти.

Ця машина в основному використовується для прядіння чіпсів PA6 і PA66.
1、Прийняти новий тип біметалу, бочки та спеціальної конструкції колектора.
2、Енергозберігаюча обертова балка, оснащена центрифугою циліндра високого тиску, встановленого на нижній частині.
3、Унікальний планетарний обертовий насос і окремий масляний насос. З добре розробленим повітряним поглиначем для мономеру.
4、Уніфікована передня знімна камера гасіння та унікальний пристрій для додавання масла типу сопла.
5、Оснащений прецизійним намотуванням і високошвидкісними автоматичними намотувачами, високим успіхом знімання, тонкою формою пряжі та хорошою функцією розмотування.


конкурентні переваги

Продуктивність та переваги:
Jwell є найбільшим виробником екструзійного обладнання для пластику в Китаї. У нас є стабільний постачальник і постачальник високого класу, який надає нам продукти найкращої якості, такі як двигун, коробка передач, інвертор, PLC тощо. Ми не тільки гарантуємо якість, але й можемо забезпечити її на 100% реальний. Найважливішу частину, гвинт і ствол, ми зробили власноруч. Крім того, у нас найкраще післяпродажне обслуговування. У нас є понад 300 співробітників післяпродажного обслуговування, які можуть виконувати післяпродажне обслуговування клієнтів у всьому світі. Як сказав один із наших японських клієнтів: «Де б не існували люди, де б ви не могли побачити Jwell People». Вибираючи Jwell, вибираючи успіх. Ми з нетерпінням чекаємо співпраці з вами, щоб разом побудувати високоінтелектуальний глобальний еколанцюг екструзії!


8
9
10
Упаковка та доставка

Всі машини Jwell будуть упаковані дерев'яним піддоном. Деякі важливі запасні частини ми запакуємо з дерев’яною коробкою. Щоб машини та запасні частини могли безпечно прибути до китайського замовника. Ми просимо наших клієнтів придбати страховку перед відправкою контейнерів.

图 图 1
图 图 2
图 图 3
图 图 4
图 图 5
图 图 6
FAQ

Q1: Яка ваша виробнича потужність
A1: Ми виробляємо більше 2000 передових екструзійних ліній щороку по всьому світу.

Q2: А як щодо доставки?
A2: Ми можемо надіслати дрібні запчастини повітряним експресом для термінових питань. І повна виробнича лінія морем, щоб заощадити витрати. Ви можете скористатися вашим власним транспортним агентом або нашим кооперативним експедитором. Найближчий порт - Китай Шанхай, порт Нінбо, який зручний для морських перевезень ..

Q3: Чи є послуга передпродажного продажу?
A3: Так, ми підтримуємо наших ділових партнерів шляхом передпродажного обслуговування. У компанії Jwell понад 300 інженерів технічних випробувань, які подорожують по всьому світу. На будь-які випадки можна було б швидко відповісти. Ми пропонуємо навчання, випробування, експлуатацію та технічне обслуговування протягом усього життя.

Q4: Чи безпечний наш бізнес та гроші з Jwell Machinery?
A4: Так, ваш бізнес у безпеці, а ваші гроші в безпеці. Якщо ви перевірите чорний список китайської компанії, ви побачите, що він не містить нашого імені, оскільки ми ніколи раніше не обманювали наших клієнтів. JWELL користується високою репутацією серед споживачів, а наш бізнес і клієнти зростають з кожним роком.


ЗАПИТ

Гарячі категорії