всі категорії

Продукти

  • 锥双波纹管
  • 锥双波纹管1
  • 锥双波纹管
  • 锥双波纹管1

Конічний двошнековий екструдер FRPP/ПВХ Лінія виробництва двостінних гофрованих труб Jwell

Місце походження:Чанчжоу Китай
Фірмове найменування:ДЖВЕЛЛ
Номер моделі:JWSBL300/600/800/1000/1200
Сертифікація:CE, ISO
Мінімальна кількість замовлення:1 набір
Упаковка Подробиці:Упаковка піддонів
Термін поставки:60 днів
Умови оплати:TT,LC


Контакти
Продукт, що працює

Опис

Місце походження:Чанчжоу Китай
Фірмове найменування:ДЖВЕЛЛ
Номер моделі:JWSBL300/600/800/1000/1200
Сертифікація:CE, ISO

苏州金纬2021版-46

Для того, щоб відповідати ринку, компанія Jwell, заснована на багаторічному досвіді, незалежних дослідженнях і розробці лінії конічних двошнекових екструдерів серії FRPP / PVC DWC, має такі характеристики:

苏州金纬2021版-48

1. Загальне енергоспоживання виробничої лінії низьке, ефективність конвеєра конічного двошнекового екструдера вища, ніж у одношнекового екструдера, а встановлена ​​потужність менша, ніж у одношнекового екструдера;

苏州金纬2021版-50

2. Порошковий матеріал можна безпосередньо екструзувати, використовувати сировину + формулу порошку кальцію, зменшити вартість і підвищити жорсткість кільця труби;

锥双波纹管

3. Екструдер має вакуумний пристрій для подолання проблеми бульбашок повітря всередині та зовні труби через вміст вологи в сировині.

锥双波纹管1


 додатків

зображення

конкурентні переваги

Продуктивність та переваги:

Jwell є найбільшим виробником екструзійного обладнання для пластику в Китаї. У нас є стабільний постачальник і постачальник високого класу, який надає нам продукти найкращої якості, такі як двигун, коробка передач, інвертор, PLC тощо. Ми не тільки гарантуємо якість, але й можемо забезпечити її на 100% реальний. Найважливішу частину, гвинт і ствол, ми зробили власноруч. Крім того, у нас найкраще післяпродажне обслуговування. У нас є понад 300 співробітників післяпродажного обслуговування, які можуть виконувати післяпродажне обслуговування клієнтів у всьому світі. Як сказав один із наших японських клієнтів: «Де б не існували люди, де б ви не могли побачити Jwell People». Вибираючи Jwell, вибираючи успіх. Ми з нетерпінням чекаємо співпраці з вами, щоб разом побудувати високоінтелектуальний глобальний еколанцюг екструзії!8
9
10
Упаковка та доставка

Всі машини Jwell будуть упаковані дерев'яним піддоном. Деякі важливі запасні частини ми запакуємо з дерев’яною коробкою. Щоб машини та запасні частини могли безпечно прибути до китайського замовника. Ми просимо наших клієнтів придбати страховку перед відправкою контейнерів.

图 图 1
图 图 2
图 图 3
图 图 4
图 图 5
图 图 6
FAQ

Q1: Яка ваша виробнича потужність
A1: Ми виробляємо більше 2000 передових екструзійних ліній щороку по всьому світу.

Q2: А як щодо доставки?
A2: Ми можемо надіслати дрібні запчастини повітряним експресом для термінових питань. І повна виробнича лінія морем, щоб заощадити витрати. Ви можете скористатися вашим власним транспортним агентом або нашим кооперативним експедитором. Найближчий порт - Китай Шанхай, порт Нінбо, який зручний для морських перевезень ..

Q3: Чи є послуга передпродажного продажу?
A3: Так, ми підтримуємо наших ділових партнерів шляхом передпродажного обслуговування. У компанії Jwell понад 300 інженерів технічних випробувань, які подорожують по всьому світу. На будь-які випадки можна було б швидко відповісти. Ми пропонуємо навчання, випробування, експлуатацію та технічне обслуговування протягом усього життя.

Q4: Чи безпечний наш бізнес та гроші з Jwell Machinery?
A4: Так, ваш бізнес у безпеці, а ваші гроші в безпеці. Якщо ви перевірите чорний список китайської компанії, ви побачите, що він не містить нашого імені, оскільки ми ніколи раніше не обманювали наших клієнтів. JWELL користується високою репутацією серед споживачів, а наш бізнес і клієнти зростають з кожним роком.


ЗАПИТ

Гарячі категорії