всі категорії

продукти

Jwell Енергозберігаюча 20-110 мм ПЕ трубна екструзійна машина для водовідведення / електронної зони

Місце походження:

Китай

Фірмове найменування:

ДЖВЕЛЛ

Номер моделі:

JWS60 / 38

Сертифікація:

CE & ISO


Контакти
Продукт, що працює

опис

HDPE 20 мм - 110 мм PE трубний екструдер в основному використовується в трубах для подачі води та газу. Ця виробнича лінія може виробляти в ПНД труби діаметром 20mm/25mm/32mm/40mm/50mm/63mm/75mm/90mm/110mm, а також може бути придатним для виробництва труб різного ступеня тиску від SDR9 до SDR26. Ця виробнича лінія складається з одношнекового екструдера JWS75/38, головки головки, калібрувального бака, бака для води, охолоджувального бака, витяжного блоку, фрези та штабелера. Для виробництва труб з більшою потужністю та ефективністю ми також пропонуємо нашим клієнтам обладнати гравіметричні системи. Після всіх цих років розробки ми внесли деякі модифікації в основний екструдер, головку матриці, калібрувальний бак та різак, щоб забезпечити кращу задоволеність клієнтів.

PE110


Екструдер:
Екструдер PE труб діаметром 20 мм - 110 мм. Оснащений екструдером JWS75/33 або JWS 75/38 з системою керування Siemens PLC та енергозберігаючої системою опалення. Двигун може варіюватися від 75 кВт до 160 кВт (75 кВт, 90 кВт, 110 кВт, 132 кВт, 160 кВт). Потужність також коливається в межах 200-650 кг на годину. Ми також пропонуємо клієнтам дві різні коробки передач. Один виготовлений у Китаї найкращої якості бренду Guomao; інший – Flender, виготовлений у Німеччині.

Форма / штампи:
Jwell виготовляє форми для труб самостійно. Для труб ПНД, зі спеціальним матеріалом форми 40Cr. Крім того, ми також можемо надати повне обслуговування запасних частин для прес-форми, включаючи штифт, втулку та калібрувальну матрицю. Ми також надаємо високоякісні та високошвидкісні калібрувальні штампи для задоволення різних вимог замовника.


Калібрувальний бак:
Jwell розробляє високопродуктивний та енергетичний калібрувальний резервуар для клієнтів. Цей калібрувальний бак має 9 метрів, щоб переконатися, що труби достатньо охолоджують і калібрують. Він також може бути оснащений частотним інвертором для економії енергії та низьким рівнем шуму під час роботи насоса. Для екструзійної лінії труб великого діаметру (630 і вище) калібрувальний бак буде сконструйовано як дві частини, щоб забезпечити кращий ефект калібрування.


Охолоджуючий бак:
Горловина для води спеціально розроблена всередині резервуара для води. І вода може бути розпорошена на труби з напрямком 360 градусів. Водовідлив також можна регулювати відповідно до вимог клієнта. Для високошвидкісної лінії екструзії труб ми зазвичай оснащуємо 3 комплекти резервуарів для води.
喷淋箱

Витяжний блок:
Для екструдера для поліетиленових труб 20-110 мм компанія Jwell розробляє два гусеничних витягувальний блок. Під керуванням частотного інвертора або системи керування серводвигуном цей блок відтягування можна синхронізувати з основним екструдером, щоб переконатися, що вся виробнича лінія працює безперебійно.

牵引机
Різак:
Систему безпилового різання для цієї машини дизайн Jwell. Обладнаний частотним інвертором або системою серводвигуна, різак може точно різати труби. Ріжуча кромка також дуже гладка.
切割 机

Штабелер і намотувач:
Дане обладнання оснащено пневматичною системою управління. Для невеликих труб до 110 мм (20-110 мм) діаметр. Зазвичай ми пропонуємо нашим клієнтам обладнати намотувач замість штабелера.


Нижче наведено деякі відповідні частини для машини для труб:

        


додатків

Як міцний та еластичний матеріал, здатний прослужити 100 років і більше при мінімальному технічному обслуговуванні, труба ПНД перевершила багато інших трубопровідних матеріалів як засіб транспортування та розподілу питної води. Тривалий термін експлуатації труби з ПНД та низькі витрати на технічне обслуговування, а також її можливість встановлення за допомогою безлічі безтраншейних технологій призводять до того, що труба з ПНД має найнижчі витрати на життєвий цикл будь-якої системи трубопроводів для питної води. Труба HDPE є ідеальним рішенням для трубопроводів для державних та приватних систем питної води. Труба ПНД має термін служби понад 100 років і має універсальність для виконання в різних умовах. Труба з ПНД забезпечує логічне інвестування в комунальне та приватне питне водопостачання з низьким рівнем технічного обслуговування. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб поговорити з представником служби обслуговування споживачів про те, як водопровідна труба ПНД може принести користь вашому наступному проекту.

       


Специфікації


QQ картина 20210324131850

конкурентні переваги

Продуктивність та переваги:
Ця виробнича лінія використовує найсучасніші технології Європи. Це нове наукове досягнення енергозберігаючої виробничої лінії, яка підходить для високошвидкісної екструзії ПНД, ПП та інших поліолефінових труб. Порівняно із загальновиробничою лінією, енергозберігаючий ефект сягає 35%, а ефективність продукту зростає більш ніж в 1 раз, таким чином це не тільки економить вартість майданчика та робочої сили, а й покращує ефективність.
Ця виробнича лінія має приємний зовнішній вигляд, вищий автоматичний ступінь, виробництво надійне та стабільне.


8
9
10
Упаковка та доставка

Всі машини Jwell будуть упаковані дерев'яним піддоном. Деякі важливі запасні частини ми запакуємо з дерев’яною коробкою. Щоб машини та запасні частини могли безпечно прибути до китайського замовника. Ми просимо наших клієнтів придбати страховку перед відправкою контейнерів.

图 图 1
图 图 2
图 图 3
图 图 4
图 图 5
图 图 6
FAQ

Q1: Яка ваша виробнича потужність
A1: Ми виробляємо більше 2000 передових екструзійних ліній щороку по всьому світу.

Q2: А як щодо доставки?
A2: Ми можемо надіслати дрібні запчастини повітряним експресом для термінових питань. І повна виробнича лінія морем, щоб заощадити витрати. Ви можете скористатися вашим власним транспортним агентом або нашим кооперативним експедитором. Найближчий порт - Китай Шанхай, порт Нінбо, який зручний для морських перевезень ..

Q3: Чи є послуга передпродажного продажу?
A3: Так, ми підтримуємо наших ділових партнерів шляхом передпродажного обслуговування. У компанії Jwell понад 300 інженерів технічних випробувань, які подорожують по всьому світу. На будь-які випадки можна було б швидко відповісти. Ми пропонуємо навчання, випробування, експлуатацію та технічне обслуговування протягом усього життя.

Q4: Чи безпечний наш бізнес та гроші з Jwell Machinery?
A4: Так, ваш бізнес у безпеці, а ваші гроші в безпеці. Якщо ви перевірите чорний список китайської компанії, ви побачите, що він не містить нашого імені, оскільки ми ніколи раніше не обманювали наших клієнтів. JWELL користується високою репутацією серед споживачів, а наш бізнес і клієнти зростають з кожним роком.


ЗАПИТ