всі категорії

продукти

Jwell Energy Saving 315 мм - 630 мм PE трубний екструдер для сільського господарства / газопостачання

Місце походження:

Китай

Фірмове найменування:

ДЖВЕЛЛ

Номер моделі:

JWS90 / 38

Сертифікація:

CE & ISO


Контакти
Продукт, що працює

опис

HDPE 315 мм - 630 мм PE трубний екструдер в основному використовується в трубах для подачі води та газу. Ця виробнича лінія може виробляти в ПНД труби діаметром 315mm / 355mm / 500mm / 630mm, а також може бути придатним для виробництва труб різного ступеня тиску від SDR9 до SDR26. Ця виробнича лінія складається з одношнекового екструдера JWS90/38, головки головки, калібрувального бака, бака для води, охолоджувального бака, витяжного блоку, фрези та штабелера. Для виробництва труб з більшою потужністю та ефективністю ми також пропонуємо нашим клієнтам обладнати гравіметричні системи. Після всіх цих років розробки ми внесли деякі модифікації в основний екструдер, головку матриці, калібрувальний бак та різак, щоб забезпечити кращу задоволеність клієнтів.

Екструдер:
HDPE Діаметр Екструдер PE труб 315-630 мм. Оснащений екструдером JWS90/38 з системою керування Siemens PLC та енергозберігаючої системою опалення. Двигун може варіюватися від 250 кВт до 280 кВт. Потужність також коливається в межах 800-1000 кг на годину. Ми також пропонуємо клієнтам дві різні коробки передач. Один виготовлений в Китаї найкращої якості бренду Guomao; інший – Flender, виготовлений у Німеччині.
екструдерФорма / штампи:
Jwell виготовляє форми для труб самостійно. Для труб ПНД, зі спеціальним матеріалом форми 40Cr. Крім того, ми також можемо надати повне обслуговування запасних частин для прес-форми, включаючи штифт, втулку та калібрувальну матрицю. Ми також пропонуємо високоякісні та високошвидкісні калібрувальні штампи для задоволення різних вимог клієнтів.
Калібрувальний бак:
Jwell розробляє високопродуктивний та енергетичний калібрувальний резервуар для клієнтів. Цей калібрувальний бак має 9 метрів, щоб переконатися, що труби достатньо охолоджують і калібрують. Він також може бути оснащений частотним інвертором для економії енергії та низьким рівнем шуму під час роботи насоса. Для екструзійної лінії для труб великого діаметру калібрувальний бак буде сконструйовано як дві частини, щоб забезпечити кращий ефект калібрування.

Вакуумний бак
Охолоджуючий бак:
Горловина для води спеціально розроблена всередині резервуара для води. І вода може бути розпорошена на труби з напрямком 360 градусів. Водовідлив також можна регулювати відповідно до вимог клієнта. Для високошвидкісної лінії екструзії труб ми зазвичай оснащуємо 3 комплекти резервуарів для води.
Охолоджуючий бакВитяжний блок:
Для екструдера для поліетиленових труб 315-630 мм компанія Jwell розробляє шість гусеничних витяжних пристроїв. Під керуванням частотного інвертора або системи керування серводвигуном цей витяжний блок можна синхронізувати з основним екструдером, щоб переконатися, що вся виробнича лінія працює безперебійно.

ФрезаРізак:
Систему безпилового різання для цієї машини дизайн Jwell. Обладнаний частотним інвертором або системою серводвигуна, різак може точно різати труби. Ріжуча кромка також дуже гладка.

укладач:
Дане обладнання оснащено пневматичною системою управління. .


додатків

Як міцний та еластичний матеріал, здатний прослужити 100 років і більше при мінімальному технічному обслуговуванні, труба ПНД перевершила багато інших трубопровідних матеріалів як засіб транспортування та розподілу питної води. Тривалий термін експлуатації труби з ПНД та низькі витрати на технічне обслуговування, а також її можливість встановлення за допомогою безлічі безтраншейних технологій призводять до того, що труба з ПНД має найнижчі витрати на життєвий цикл будь-якої системи трубопроводів для питної води. Труба HDPE є ідеальним рішенням для трубопроводів для державних та приватних систем питної води. Труба ПНД має термін служби понад 100 років і має універсальність для виконання в різних умовах. Труба з ПНД забезпечує логічне інвестування в комунальне та приватне питне водопостачання з низьким рівнем технічного обслуговування. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб поговорити з представником служби обслуговування споживачів про те, як водопровідна труба ПНД може принести користь вашому наступному проекту.

场景 场景 9    场景 场景 3    场景 场景 1


Специфікації


QQ картина 20210324131850

конкурентні переваги

Продуктивність та переваги:
JWELL MACHINERY (CHANGZHOU) CO., LTD. є ще одним стратегічним центром розвитку компанії Shanghai JWELL Machinery Co., Ltd, розташованої в промисловому парку високих технологій Цзянсу zhongguancun, місто Ліян, провінція Цзянсу, високотехнологічному виробнику, що спеціалізується на дослідженнях і розробці екструзійного обладнання для пластику. Площа заводу становить 400 акрів; У нас є висококваліфікована НДДКР та досвідчена команда інженерів-механіків та електротехніків, а також вдосконалений фундамент обробки та цех нормативних збірок. Наше підприємницьке спрямування - "Уважний, уважний, швидкий та впорядкований", продовжуючи досліджувати нове поле екструзії. Здебільшого ласкаво просимо до нових і старих клієнтів відвідати нас для розслідування, керівництва та співпраці. Ми раді запропонувати потужну підтримку


8
9
10
Упаковка та доставка

Всі машини Jwell будуть упаковані дерев'яним піддоном. Деякі важливі запасні частини ми запакуємо з дерев’яною коробкою. Щоб машини та запасні частини могли безпечно прибути до китайського замовника. Ми просимо наших клієнтів придбати страховку перед відправкою контейнерів.

图 图 1
图 图 2
图 图 3
图 图 4
图 图 5
图 图 6
FAQ

Q1: Яка ваша виробнича потужність?
A1: Ми виробляємо більше 2000 передових екструзійних ліній щороку по всьому світу.

Q2: А як щодо доставки?
A2: Ми можемо надіслати дрібні запчастини повітряним експресом для термінових питань. І повна виробнича лінія морем, щоб заощадити витрати. Ви можете скористатися вашим власним транспортним агентом або нашим кооперативним експедитором. Найближчий порт - Китай Шанхай, порт Нінбо, який зручний для морських перевезень ..

Q3: Чи є послуга передпродажного продажу?
A3: Так, ми підтримуємо наших ділових партнерів шляхом передпродажного обслуговування. У компанії Jwell понад 300 інженерів технічних випробувань, які подорожують по всьому світу. На будь-які випадки можна було б швидко відповісти. Ми пропонуємо навчання, випробування, експлуатацію та технічне обслуговування протягом усього життя.

Q4: Чи безпечний наш бізнес та гроші з Jwell Machinery?
A4: Так, ваш бізнес у безпеці, а ваші гроші в безпеці. Якщо ви перевірите чорний список китайської компанії, ви побачите, що він не містить нашого імені, оскільки ми ніколи раніше не обманювали наших клієнтів. JWELL користується високою репутацією серед споживачів, а наш бізнес і клієнти зростають з кожним роком.


ЗАПИТ