всі категорії

Продукти

  • PE
  • PE630
  • PE
  • PE630

Jwell Energy Saving 315 мм - 630 мм PE трубний екструдер для сільського господарства / газопостачання

Місце походження:

Китай

Фірмове найменування:

ДЖВЕЛЛ

Номер моделі:

JWS90 / 38

Сертифікація:

CE & ISO


Контакти
Продукт, що працює

Опис

HDPE 315 мм - 630 мм PE трубний екструдер в основному застосовується в трубах водопостачання та газопостачання. Ця виробнича лінія може виготовляти труби ПНД діаметром 315mm / 355mm / 500mm / 630mm, а також може бути придатним для виробництва труб різного ступеня тиску від SDR9-SDR26. Ця виробнича лінія складається з одногвинтового екструдера JWS90/38, різальної головки, калібрувального резервуара, резервуара для води, охолоджувального резервуару, блоку відведення, різака та штабелера. Для того, щоб виробляти труби більшої потужності та більшої ефективності, ми також пропонуємо нашим клієнтам обладнати гравіметричні системи. Після всіх цих років розробки ми внесли деякі модифікації в головний екструдер, головку матриці, калібрувальний резервуар і різак, щоб створити кращу задоволеність клієнтів.

Екструдер:
HDPE Діаметр Екструдер для поліетиленових труб 315-630 мм. Оснащений екструдером JWS90/38 з системою керування Siemens PLC та енергозберігаючою системою опалення. Двигун може варіюватися від 250 кВт до 280 кВт. Продуктивність також коливається від 800-1000 кг на годину. Ми також надаємо дві різні коробки передач для клієнтів, щоб зробити вибір. Один зроблено в Китаї найкращої якості бренду Guomao; інший — Flender, зроблений у Німеччині.
екструдерПрес-форма/штампи:
Jwell виготовляє форми для труб сама. Для труб HDPE зі спеціальним матеріалом 40Cr. Крім того, ми також можемо надати повне обслуговування запасних частин для прес-форми, включаючи штифт, втулку та калібрувальну матрицю. Ми також надаємо високоякісні та високошвидкісні калібрувальні матриці для задоволення різних вимог клієнтів.
Калібрувальний бак:
Jwell розробляє резервуар високої продуктивності та енергетичного калібрування для клієнтів. Цей калібрувальний резервуар має 9 метрів, щоб переконатися, що труби можуть бути достатніми для охолодження та калібрування. Він також може бути оснащений частотним інвертором для економії енергії та низького рівня шуму під час роботи насоса. Для лінії екструзії труб великого діаметру калібрувальний резервуар складається з двох частин, щоб забезпечити кращий ефект калібрування.

Вакуумний бак
Бак охолодження:
Горловина для води спеціально розроблена всередині резервуара для води. І воду можна розпилювати на труби з напрямком 360 градусів. Водяний рот також можна регулювати відповідно до вимог замовника. Для високошвидкісної лінії екструзії труб ми зазвичай обладнаємо 3 набори резервуарів для води.
Бак охолодженняБлок відведення:
Для екструдера для поліетиленових труб діаметром 315–630 мм, шість гусеничних відвантажувачів Jwell. Під керуванням частотного інвертора або системи керування серводвигуном цей відвантажувальний пристрій можна синхронізувати з головним екструдером, щоб забезпечити безперебійну роботу всієї виробничої лінії.

ФрезаРізак:
Система різання Jwell без пилу для цієї машини. Оснащений частотним перетворювачем або системою серводвигуна, різак може точно різати труби. Ріжуча кромка також дуже гладка.

Укладальник:
Це обладнання оснащене пневматичною системою керування. .


додатків

Як міцний та еластичний матеріал, здатний прослужити 100 років і більше при мінімальному технічному обслуговуванні, труба ПНД перевершила багато інших трубопровідних матеріалів як засіб транспортування та розподілу питної води. Тривалий термін експлуатації труби з ПНД та низькі витрати на технічне обслуговування, а також її можливість встановлення за допомогою безлічі безтраншейних технологій призводять до того, що труба з ПНД має найнижчі витрати на життєвий цикл будь-якої системи трубопроводів для питної води. Труба HDPE є ідеальним рішенням для трубопроводів для державних та приватних систем питної води. Труба ПНД має термін служби понад 100 років і має універсальність для виконання в різних умовах. Труба з ПНД забезпечує логічне інвестування в комунальне та приватне питне водопостачання з низьким рівнем технічного обслуговування. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб поговорити з представником служби обслуговування споживачів про те, як водопровідна труба ПНД може принести користь вашому наступному проекту.

场景 场景 9    场景 场景 3    场景 场景 1


Специфікації


QQ картина 20210324131850

конкурентні переваги

Продуктивність та переваги:
JWELL MACHINERY (CHANGZHOU) CO., LTD. є ще одним стратегічним центром розвитку компанії Shanghai JWELL Machinery Co., Ltd, розташованої в промисловому парку високих технологій Цзянсу zhongguancun, місто Ліян, провінція Цзянсу, високотехнологічному виробнику, що спеціалізується на дослідженнях і розробці екструзійного обладнання для пластику. Площа заводу становить 400 акрів; У нас є висококваліфікована НДДКР та досвідчена команда інженерів-механіків та електротехніків, а також вдосконалений фундамент обробки та цех нормативних збірок. Наше підприємницьке спрямування - "Уважний, уважний, швидкий та впорядкований", продовжуючи досліджувати нове поле екструзії. Здебільшого ласкаво просимо до нових і старих клієнтів відвідати нас для розслідування, керівництва та співпраці. Ми раді запропонувати потужну підтримку


8
9
10
Упаковка та доставка

Всі машини Jwell будуть упаковані дерев'яним піддоном. Деякі важливі запасні частини ми запакуємо з дерев’яною коробкою. Щоб машини та запасні частини могли безпечно прибути до китайського замовника. Ми просимо наших клієнтів придбати страховку перед відправкою контейнерів.

图 图 1
图 图 2
图 图 3
图 图 4
图 图 5
图 图 6
FAQ

Q1: Яка ваша виробнича потужність?
A1: Ми виробляємо більше 2000 передових екструзійних ліній щороку по всьому світу.

Q2: А як щодо доставки?
A2: Ми можемо надіслати дрібні запчастини повітряним експресом для термінових питань. І повна виробнича лінія морем, щоб заощадити витрати. Ви можете скористатися вашим власним транспортним агентом або нашим кооперативним експедитором. Найближчий порт - Китай Шанхай, порт Нінбо, який зручний для морських перевезень ..

Q3: Чи є послуга передпродажного продажу?
A3: Так, ми підтримуємо наших ділових партнерів шляхом передпродажного обслуговування. У компанії Jwell понад 300 інженерів технічних випробувань, які подорожують по всьому світу. На будь-які випадки можна було б швидко відповісти. Ми пропонуємо навчання, випробування, експлуатацію та технічне обслуговування протягом усього життя.

Q4: Чи безпечний наш бізнес та гроші з Jwell Machinery?
A4: Так, ваш бізнес у безпеці, а ваші гроші в безпеці. Якщо ви перевірите чорний список китайської компанії, ви побачите, що він не містить нашого імені, оскільки ми ніколи раніше не обманювали наших клієнтів. JWELL користується високою репутацією серед споживачів, а наш бізнес і клієнти зростають з кожним роком.


ЗАПИТ

Гарячі категорії