всі категорії

продукти

Екструзійна машина для поліетиленових труб Jwell високої потужності 710 мм - 1200 мм

Місце походження:

Китай

Фірмове найменування:

ДЖВЕЛЛ

Номер моделі:

JWS90/38; JWS120/38

Сертифікація:

CE & ISO


Контакти
Продукт, що працює

опис

HDPE 710 мм - 1200 мм PE трубний екструдер в основному використовується в трубах для подачі води та газу. Ця виробнича лінія може виробляти в ПНД труби діаметром 710mm / 1200mm, а також може бути придатним для виробництва труб різного ступеня тиску від SDR9-SDR26. Ця виробнича лінія складається з одношнекового екструдера JWS90/38 або 120/38, головки головки, калібрувального бака, бака для води, охолоджувального бака, витяжного блоку, фрези та штабелера. Для виробництва труб більшої потужності та більш високої ефективності ми також пропонуємо нашим клієнтам обладнати гравіметричні системи. Після всіх цих років розробки ми внесли деякі модифікації в основний екструдер, головку матриці, калібрувальний бак та різак, щоб забезпечити кращу задоволеність клієнтів.

PE1600管材线


Екструдер:
HDPE Діаметр Екструдер PE труб 710-1200 мм. Оснащений екструдером JWS90/38 або JWS 120/38 з системою керування Siemens PLC та енергозберігаючої системою опалення. Двигун може варіюватися від 315 кВт до 355 Вт. Потужність також коливається в межах 1000-1600 кг на годину. Ми також пропонуємо клієнтам дві різні коробки передач. Один виготовлений у Китаї найкращої якості бренду Guomao; інший – Flender, виготовлений у Німеччині.

екструдер
Форма / штампи:
Jwell виготовляє форми для труб самостійно. Для труб ПНД, зі спеціальним матеріалом форми 40Cr. Крім того, ми також можемо надати повне обслуговування запасних частин для прес-форми, включаючи штифт, втулку та калібрувальну матрицю. Ми також надаємо високоякісні та високошвидкісні калібрувальні штампи для задоволення різних вимог замовника.

Калібрувальний бак:
Jwell розробляє високопродуктивний та енергетичний калібрувальний резервуар для клієнтів. Цей калібрувальний бак має 9 метрів, щоб переконатися, що труби достатньо охолоджують і калібрують. Він також може бути оснащений частотним інвертором для економії енергії та низьким рівнем шуму під час роботи насоса. Для екструзійної лінії труб великого діаметру (630 і вище) калібрувальний бак буде сконструйовано як дві частини, щоб забезпечити кращий ефект калібрування.

Вакуумний резервуар
Охолоджуючий бак:
Горловина для води спеціально розроблена всередині резервуара для води. І вода може бути розпорошена на труби з напрямком 360 градусів. Водовідлив також можна регулювати відповідно до вимог клієнта. Для високошвидкісної лінії екструзії труб ми зазвичай оснащуємо 3 комплекти резервуарів для води.

охолоджувальний бак
Витяжний блок:
Для екструдера для поліетиленових труб діаметром 710 мм - 1200 мм, Jwell спроектує вісім гусеничних витяжних пристроїв. Під керуванням частотного інвертора або системи керування серводвигуном цей блок відтягування можна синхронізувати з основним екструдером, щоб переконатися, що вся виробнича лінія працює безперебійно.
витягнути агрегатРізак:
Систему безпилового різання для цієї машини дизайн Jwell. Обладнаний частотним інвертором або системою серводвигуна, різак може точно різати труби. Ріжуча кромка також дуже гладка.
Фреза

укладач:
Дане обладнання оснащено пневматичною системою управління. 

укладальник

додатків

Як міцний та еластичний матеріал, здатний прослужити 100 років і більше при мінімальному технічному обслуговуванні, труба ПНД перевершила багато інших трубопровідних матеріалів як засіб транспортування та розподілу питної води. Тривалий термін експлуатації труби з ПНД та низькі витрати на технічне обслуговування, а також її можливість встановлення за допомогою безлічі безтраншейних технологій призводять до того, що труба з ПНД має найнижчі витрати на життєвий цикл будь-якої системи трубопроводів для питної води. Труба HDPE є ідеальним рішенням для трубопроводів для державних та приватних систем питної води. Труба ПНД має термін служби понад 100 років і має універсальність для виконання в різних умовах. Труба з ПНД забезпечує логічне інвестування в комунальне та приватне питне водопостачання з низьким рівнем технічного обслуговування. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб поговорити з представником служби обслуговування споживачів про те, як водопровідна труба ПНД може принести користь вашому наступному проекту.

场景 场景 6    场景 场景 2    场景 场景 1


Специфікації


QQ картина 20210324131850

конкурентні переваги

Продуктивність та переваги:
Ця виробнича лінія використовує найсучасніші технології Європи. Це нове наукове досягнення енергозберігаючої виробничої лінії, яка підходить для високошвидкісної екструзії ПНД, ПП та інших поліолефінових труб. Порівняно із загальновиробничою лінією, енергозберігаючий ефект сягає 35%, а ефективність продукту зростає більш ніж в 1 раз, таким чином це не тільки економить вартість майданчика та робочої сили, а й покращує ефективність.
Ця виробнича лінія має приємний зовнішній вигляд, вищий автоматичний ступінь, виробництво надійне та стабільне.


1
2
4
Упаковка та доставка

Всі машини Jwell будуть упаковані дерев'яним піддоном. Деякі важливі запасні частини ми запакуємо з дерев’яною коробкою. Щоб машини та запасні частини могли безпечно прибути до китайського замовника. Ми просимо наших клієнтів придбати страховку перед відправкою контейнерів.

图 图 1
图 图 2
集装箱 运输 图片 (2)
集装箱 运输 图片 (4)
图 图 5
图 图 6
FAQ

Q1: Як я можу замовити та здійснити платежі?
А1: Очистіть свої вимоги та визначена лінія екструзії ідеально підходить для вас. Ми надішлемо вам технічні рішення та рахунок-фактуру. Ви можете оплатити банківським переказом TT, LC як завгодно.

Q2: Якщо ми виявимо, що ваш банківський рахунок або електронна адреса відрізняються, як раніше, як ми повинні відповісти?
A2: Будь ласка, не надсилайте платіж і подвійно перевіряйте з нами перед тим, як домовитись про оплату (банківські реквізити будуть вказані в кожному проформа-рахунку.) 

Q3: Скільки триває дата доставки?
A3: Зазвичай це займає близько 1 - 4 місяців, залежно від різних машин після отримання авансового платежу за замовлення.

Q4: Який мінімальний обсяг замовлення?
A4: Один. Ми пропонуємо як індивідуальні екструзійні лінії, так і технічні рішення. Ласкаво просимо зв’язатися з нами для технічних інновацій або вдосконалення вашого майбутнього плану закупівель.   

ЗАПИТ