всі категорії

Продукти

  • PE
  • 1621927726665439
  • 1621927726215483
  • PE
  • 1621927726665439
  • 1621927726215483

Екструзійна машина для поліетиленових труб Jwell високої потужності 710 мм - 1200 мм

Місце походження:

Китай

Фірмове найменування:

ДЖВЕЛЛ

Номер моделі:

JWS90/38; JWS120/38

Сертифікація:

CE & ISO


Контакти
Продукт, що працює

Опис

HDPE 710 мм - 1200 мм PE трубний екструдер в основному застосовується в трубах водопостачання та газопостачання. Ця виробнича лінія може виготовляти труби ПНД діаметром 710mm / 1200mm, а також може бути придатним для виробництва труб різного ступеня тиску від SDR9-SDR26. Ця виробнича лінія складається з одногвинтового екструдера JWS90/38 або 120/38, різальної головки, резервуара для калібрування, резервуара для води, резервуара для охолодження, блоку відведення, різака та укладальника. Для того, щоб виробляти труби більшої потужності та більшої ефективності, ми також пропонуємо нашим клієнтам обладнати гравіметричні системи. Після всіх цих років розробки ми внесли деякі модифікації в головний екструдер, головку матриці, калібрувальний резервуар і різак, щоб створити кращу задоволеність клієнтів.

PE1600管材线


Екструдер:
HDPE Діаметр Екструдер для поліетиленових труб 710-1200 мм. Оснащений екструдером JWS90/38 або JWS 120/38 із системою керування Siemens PLC та енергозберігаючою системою опалення. Двигун може варіюватися від 315 кВт-355 Вт. Продуктивність також коливається від 1000-1600 кг на годину. Ми також надаємо дві різні коробки передач для клієнтів, щоб зробити вибір. Один зроблено в Китаї найкращої якості бренду Guomao; інший — Flender, зроблений у Німеччині.

екструдер
Прес-форма/штампи:
Jwell виготовляє форми для труб сама. Для труб HDPE зі спеціальним матеріалом 40Cr. Крім того, ми також можемо надати повне обслуговування запасних частин для прес-форми, включаючи штифт, втулку та калібрувальну матрицю. Ми також надаємо високоякісні та високошвидкісні калібрувальні матриці для задоволення різних вимог клієнтів.

Калібрувальний бак:
Jwell розробляє резервуар високої продуктивності та енергетичного калібрування для клієнтів. Цей калібрувальний резервуар має 9 метрів, щоб переконатися, що труби можуть бути достатніми для охолодження та калібрування. Він також може бути оснащений частотним інвертором для економії енергії та низького рівня шуму під час роботи насоса. Для екструзійної лінії труб великого діаметру (630 і вище) калібрувальний резервуар складається з двох частин, щоб забезпечити кращий ефект калібрування.

Вакуумний резервуар
Бак охолодження:
Горловина для води спеціально розроблена всередині резервуара для води. І воду можна розпилювати на труби з напрямком 360 градусів. Водяний рот також можна регулювати відповідно до вимог замовника. Для високошвидкісної лінії екструзії труб ми зазвичай обладнаємо 3 набори резервуарів для води.

охолоджувальний бак
Блок відведення:
Для екструдера для поліетиленових труб діаметром 710 мм - 1200 мм, вісім гусеничних відвантажувачів Jwell. Під керуванням частотного інвертора або системи керування серводвигуном цей відвантажувальний пристрій можна синхронізувати з головним екструдером, щоб забезпечити безперебійну роботу всієї виробничої лінії.
відтягнути блокРізак:
Система різання Jwell без пилу для цієї машини. Оснащений частотним перетворювачем або системою серводвигуна, різак може точно різати труби. Ріжуча кромка також дуже гладка.
Фреза

Укладальник:
Це обладнання оснащене пневматичною системою керування. 

укладальник

додатків

Як міцний та еластичний матеріал, здатний прослужити 100 років і більше при мінімальному технічному обслуговуванні, труба ПНД перевершила багато інших трубопровідних матеріалів як засіб транспортування та розподілу питної води. Тривалий термін експлуатації труби з ПНД та низькі витрати на технічне обслуговування, а також її можливість встановлення за допомогою безлічі безтраншейних технологій призводять до того, що труба з ПНД має найнижчі витрати на життєвий цикл будь-якої системи трубопроводів для питної води. Труба HDPE є ідеальним рішенням для трубопроводів для державних та приватних систем питної води. Труба ПНД має термін служби понад 100 років і має універсальність для виконання в різних умовах. Труба з ПНД забезпечує логічне інвестування в комунальне та приватне питне водопостачання з низьким рівнем технічного обслуговування. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб поговорити з представником служби обслуговування споживачів про те, як водопровідна труба ПНД може принести користь вашому наступному проекту.

场景 场景 6    场景 场景 2    场景 场景 1


Специфікації


QQ картина 20210324131850

конкурентні переваги

Продуктивність та переваги:
Ця виробнича лінія використовує найсучасніші технології Європи. Це нове наукове досягнення енергозберігаючої виробничої лінії, яка підходить для високошвидкісної екструзії ПНД, ПП та інших поліолефінових труб. Порівняно із загальновиробничою лінією, енергозберігаючий ефект сягає 35%, а ефективність продукту зростає більш ніж в 1 раз, таким чином це не тільки економить вартість майданчика та робочої сили, а й покращує ефективність.
Ця виробнича лінія має приємний зовнішній вигляд, вищий автоматичний ступінь, виробництво надійне та стабільне.


1
2
4
Упаковка та доставка

Всі машини Jwell будуть упаковані дерев'яним піддоном. Деякі важливі запасні частини ми запакуємо з дерев’яною коробкою. Щоб машини та запасні частини могли безпечно прибути до китайського замовника. Ми просимо наших клієнтів придбати страховку перед відправкою контейнерів.

图 图 1
图 图 2
集装箱 运输 图片 (2)
集装箱 运输 图片 (4)
图 图 5
图 图 6
FAQ

Q1: Як я можу замовити та здійснити платежі?
А1: Очистіть свої вимоги та визначена лінія екструзії ідеально підходить для вас. Ми надішлемо вам технічні рішення та рахунок-фактуру. Ви можете оплатити банківським переказом TT, LC як завгодно.

Q2: Якщо ми виявимо, що ваш банківський рахунок або електронна адреса відрізняються, як раніше, як ми повинні відповісти?
A2: Будь ласка, не надсилайте платіж і подвійно перевіряйте з нами перед тим, як домовитись про оплату (банківські реквізити будуть вказані в кожному проформа-рахунку.) 

Q3: Скільки триває дата доставки?
A3: Зазвичай це займає близько 1 - 4 місяців, залежно від різних машин після отримання авансового платежу за замовлення.

Q4: Який мінімальний обсяг замовлення?
A4: Один. Ми пропонуємо як індивідуальні екструзійні лінії, так і технічні рішення. Ласкаво просимо зв’язатися з нами для технічних інновацій або вдосконалення вашого майбутнього плану закупівель.   

ЗАПИТ

Гарячі категорії