всі категорії

Новини

Jwell Machinery купує німецького виробника машин для видувного формування Kautex!

Час: 2024-01-11 Коментар: 36

Бонн, 10.01.2024. Реорганізація Kautex Machinery Manufacturing Co., Ltd. відкрила важливу віху: Jwell Machinery Company інвестувала в компанію, забезпечивши таким чином її незалежну безперервну роботу та майбутній розвиток. - Kautex Maschinenfabrik GmbH, що спеціалізується на розробці та виробництві екструзійно-видувних систем, було продовжено з 1 січня 2024 року через придбання Jwell Machinery.

ПІК-1

(компанія KAUTEX в Бонні, Німеччина)


«З ... передачею бізнес-операцій процес досягає швидкого та успішного завершення, що закладає курс на позитивне майбутнє для компанії. Той факт, що це стало можливим за короткий час ... підкреслює ефективність процедура самоврядування як інструмент для оздоровлення та підтримки компаній», – йдеться в заяві Бодденберга.


ПІК-2

(Jwell Machinery в Сучжоу, Китай)


«З Jwell як сильним новим партнером Kautex Machinery Systems GmbH наше майбутнє світле. Jwell є стратегічно придатним для нас, вони мають великий досвід у виробництві пластикових машин і маючи достатньо коштів для завершення трансформації Kautex, вони допоможуть нам продовжувати поглиблювати локалізоване виробництво та послуги з метою створення світового класу Лідер ринку в бізнесі екструзійно-видувного формування", - сказав Томас, генеральний директор Kautex Group. Kautex є незалежною операційною компанією під Jwell Machinery.


ПІК-3

(пан Хе Хайчао, президент Jwell Machinery Co., ltd)


Jwell успішно придбав німецьку компанію Kautex, яка спеціалізується на машинах для видувного формування. Ми продовжуємо працювати у світле майбутнє!

ПІК-4

Гарячі категорії