всі категорії

Продукти

  • PE
  • IMG_9982
  • PE
  • PE
  • PE
  • PE
  • IMG_9982
  • PE
  • PE
  • PE

Екструзійна лінія Jwell PE/PP WPC для підлоги

Місце походження:Чанчжоу Китай
Фірмове найменування:ДЖВЕЛЛ
Номер моделі:SJZ65/132-YF240
Сертифікація:CE, ISO
Мінімальна кількість замовлення:1 набір
Упаковка Подробиці:Упаковка піддонів
Термін поставки:60 днів
Умови оплати:TT,LC


Контакти
Продукт, що працює

Опис
Місце походження:Чанчжоу Китай
Фірмове найменування:ДЖВЕЛЛ
Номер моделі:SJZ65/132-YF240
Сертифікація:CE, ISO

● Дерево-пластикова підлога WPC (PE&PP) полягає в тому, що деревно-пластикові композиційні матеріали складаються з різного обладнання для змішування, починаючи від гри, екструдування продуктів, змішуючи сировину за певною формулою, утворюючи деревно-пластикові частинки в середині, а потім видавлювання продуктів. І в даний час двоступеневий спосіб використовується в даний час, застосування ширшого загального використання подвійного конуса або двоекструдерного екструдера гранулювання, а потім подвійного конуса або одного гвинта екструдера екструзії продуктів, в основному використовуються в підлозі в приміщенні або на відкритому повітрі, парапети , лоток, наприклад вироби з екструзії пластику WPC (PE&PP).

615222286391417244

PE WPC3


додатків

11

12

424377567092102176

615222286391417244

Специфікації
ModelSJZ65SJZ72
гвинт  тип (мм)65/13272/152
Потужність двигуна (кВт)3745
Вихід (кг / год)150-180220-300


конкурентні переваги

Продуктивність та переваги:

Jwell є найбільшим виробником екструзійного обладнання для пластику в Китаї. У нас є стабільний постачальник і постачальник високого класу, який надає нам продукти найкращої якості, такі як двигун, коробка передач, інвертор, PLC тощо. Ми не тільки гарантуємо якість, але й можемо забезпечити її на 100% реальний. Найважливішу частину, гвинт і ствол, ми зробили власноруч. Крім того, у нас найкраще післяпродажне обслуговування. У нас є понад 300 співробітників післяпродажного обслуговування, які можуть виконувати післяпродажне обслуговування клієнтів у всьому світі. Як сказав один із наших японських клієнтів: «Де б не існували люди, де б ви не могли побачити Jwell People». Вибираючи Jwell, вибираючи успіх. Ми з нетерпінням чекаємо співпраці з вами, щоб разом побудувати високоінтелектуальний глобальний еколанцюг екструзії!8
9
10
Упаковка та доставка

Всі машини Jwell будуть упаковані дерев'яним піддоном. Деякі важливі запасні частини ми запакуємо з дерев’яною коробкою. Щоб машини та запасні частини могли безпечно прибути до китайського замовника. Ми просимо наших клієнтів придбати страховку перед відправкою контейнерів.

图 图 1
图 图 2
图 图 3
图 图 4
图 图 5
图 图 6
FAQ

Q1: Яка ваша виробнича потужність
A1: Ми виробляємо більше 2000 передових екструзійних ліній щороку по всьому світу.

Q2: А як щодо доставки?
A2: Ми можемо надіслати дрібні запчастини повітряним експресом для термінових питань. І повна виробнича лінія морем, щоб заощадити витрати. Ви можете скористатися вашим власним транспортним агентом або нашим кооперативним експедитором. Найближчий порт - Китай Шанхай, порт Нінбо, який зручний для морських перевезень ..

Q3: Чи є послуга передпродажного продажу?
A3: Так, ми підтримуємо наших ділових партнерів шляхом передпродажного обслуговування. У компанії Jwell понад 300 інженерів технічних випробувань, які подорожують по всьому світу. На будь-які випадки можна було б швидко відповісти. Ми пропонуємо навчання, випробування, експлуатацію та технічне обслуговування протягом усього життя.

Q4: Чи безпечний наш бізнес та гроші з Jwell Machinery?
A4: Так, ваш бізнес у безпеці, а ваші гроші в безпеці. Якщо ви перевірите чорний список китайської компанії, ви побачите, що він не містить нашого імені, оскільки ми ніколи раніше не обманювали наших клієнтів. JWELL користується високою репутацією серед споживачів, а наш бізнес і клієнти зростають з кожним роком.


ЗАПИТ

Гарячі категорії