всі категорії

Продукти

  • ПЕТ
  • ПЕТ

Лінія для екструзії ПЕТ листів Jwell

Місце походження:Чанчжоу
Фірмове найменування:ДЖВЕЛЛ
Номер моделі:JWS75/85/95
Сертифікація:CE, ISO
Мінімальна кількість замовлення:1 набір
Упаковка Подробиці:Упаковка дерев'яних піддонів
Термін поставки:110 днів
Умови оплати:TT,LC


Контакти
Опис
Місце походження:Чанчжоу Китай
Фірмове найменування:ДЖВЕЛЛ
Номер моделі:JWS75/85/95
Сертифікація:CE, ISO

● Паралельна двогвинтова екструзійна лінія для ПЕТ-листів, ця лінія оснащена системою дегазації та не потребує блоку сушіння та кристалізації. Екструзійна лінія має низьке енергоспоживання, простий процес виробництва та легке обслуговування. Сегментована гвинтова структура може зменшити втрату в'язкості ПЕТ-смолою, симетричний і тонкостінний каландровий ролик
підвищити ефект охолодження та покращити ємність та якість аркуша. Багатокомпонентний дозатор може точно контролювати відсоток первинного матеріалу, вторинного матеріалу та основної партії, лист широко використовується для термоформування пакувальної промисловості.

Лист ПЕТ Jwell Byron Liu 0086 188 5121 6977

додатків

ПЕТ-2   PLA-2

Специфікації
ModelБагатошаровийОдношаровийВисокоефективна
Модель екструдераSJZ75&36/40-1000SJZ85/40-1000SJZ95&65/44-1500
Виробнича товщина (мм)0.15-1.50.15-1.50.15-1.5
Основна потужність (кВт)132/15200315
Продуктивність (кг / год)500750800-1000


конкурентні переваги

Продуктивність та переваги:
Jwell є найбільшим виробником екструзійного обладнання для пластику в Китаї. У нас є стабільний постачальник і постачальник високого класу, який надає нам продукти найкращої якості, такі як двигун, коробка передач, інвертор, PLC тощо. Ми не тільки гарантуємо якість, але й можемо забезпечити її на 100% реальний. Найважливішу частину, гвинт і ствол, ми зробили власноруч. Крім того, у нас найкраще післяпродажне обслуговування. У нас є понад 300 співробітників післяпродажного обслуговування, які можуть виконувати післяпродажне обслуговування клієнтів у всьому світі. Як сказав один із наших японських клієнтів: «Де б не існували люди, де б ви не могли побачити Jwell People». Вибираючи Jwell, вибираючи успіх. Ми з нетерпінням чекаємо співпраці з вами, щоб разом побудувати високоінтелектуальний глобальний еколанцюг екструзії!

1

Упаковка та доставка

Всі машини Jwell будуть упаковані дерев'яним піддоном. Деякі важливі запасні частини ми запакуємо з дерев’яною коробкою. Щоб машини та запасні частини могли безпечно прибути до китайського замовника. Ми просимо наших клієнтів придбати страховку перед відправкою контейнерів.

图 图 1
图 图 2
图 图 3
集装箱 运输 图片 (1)
集装箱 运输 图片 (4)
图 图 6
FAQ

Q1: Як я можу замовити та здійснити платежі?
А1: Очистіть свої вимоги та визначена лінія екструзії ідеально підходить для вас. Ми надішлемо вам технічні рішення та рахунок-фактуру. Ви можете оплатити банківським переказом TT, LC як завгодно.

Q2: Якщо ми виявимо, що ваш банківський рахунок або електронна адреса відрізняються, як раніше, як ми повинні відповісти?
A2: Будь ласка, не надсилайте платіж і подвійно перевіряйте з нами перед тим, як домовитись про оплату (банківські реквізити будуть вказані в кожному проформа-рахунку.) 

Q3: Скільки триває дата доставки?
A3: Зазвичай це займає близько 1 - 4 місяців, залежно від різних машин після отримання авансового платежу за замовлення.

Q4: Який мінімальний обсяг замовлення?
A4: Один. Ми пропонуємо як індивідуальні екструзійні лінії, так і технічні рішення. Ласкаво просимо зв’язатися з нами для технічних інновацій або вдосконалення вашого майбутнього плану закупівель.   

ЗАПИТ

Гарячі категорії