всі категорії

продукти

Лінія екструзії листів PLA, APET, PETG, CPET

Місце походження:Чанчжоу / Сучжоу Китай
Фірмове найменування:ДЖВЕЛЛ
Номер моделі:JWS
Сертифікація:CE, ISO
Мінімальна кількість замовлення:1 набір
Упаковка Подробиці:Упаковка піддонів
Термін поставки:110 днів
Умови оплати:TT,LC


Контакти
Продукт, що працює

опис
Місце походження:Чанчжоу / Сучжоу Китай
Фірмове найменування:ДЖВЕЛЛ
Номер моделі:JWS
Сертифікація:CE, ISO

● PLA, APET, PETG, CPET одношаровий або багатошаровий лист екструзійної машини. Це одна з найсучасніших виробничих ліній зі зрілими технологіями та стабільністю в Китаї. У порівнянні з іншим таким же обладнанням, його загальна ефективність на 30% вище. Ця лінія також підходить для PLA, APET, PETG, CPET.

ПЕТГ називається низькотемпературним ПЕТ, це новий екологічно чистий пакувальний матеріал з такими характеристиками, як високий блиск, хороша прозорість, відмінна бар’єрна властивість, самоклеюча здатність, який використовується для клейового склеювання та високочастотної обробки.

CPET є різновидом модифікованого ПЕТ, з хорошою стійкістю до високої температури, зазвичай використовується для упаковки в мікрохвильову піч

PLA є різновидом лінійної форми аліфатичних поліестерів. PLA може використовуватися в жорсткій упаковці фруктів, овочів, яєць, вареної їжі та смаженої їжі, а також може використовуватися для пакування бутербродів, бісквітів та деяких інших упаковок, таких як свіжі квіти.

додатків

12

PLA-3

PLA-4

Специфікації
ModelБагатошаровийОдношаровийВисокоефективна
Модель екструдераSJZ120/65-1000SJZ120-1000SJZ150-1500
Виробнича товщина (мм)0.2-1.50.2-1.50.2-1.5
Основна потужність (кВт)110/45110160
Продуктивність (кг / год)500450800


конкурентні переваги

Продуктивність та переваги:
Ця виробнича лінія використовує найсучасніші технології Європи. Це нове наукове досягнення енергозберігаючої виробничої лінії, яка підходить для високошвидкісної екструзії ПНД, ПП та інших поліолефінових труб. Порівняно із загальновиробничою лінією, енергозберігаючий ефект сягає 35%, а ефективність продукту зростає більш ніж в 1 раз, таким чином це не тільки економить вартість майданчика та робочої сили, а й покращує ефективність.
Ця виробнича лінія має приємний зовнішній вигляд, вищий автоматичний ступінь, виробництво надійне та стабільне.


8
9
10
Упаковка та доставка

Всі машини Jwell будуть упаковані дерев'яним піддоном. Деякі важливі запасні частини ми запакуємо з дерев’яною коробкою. Щоб машини та запасні частини могли безпечно прибути до китайського замовника. Ми просимо наших клієнтів придбати страховку перед відправкою контейнерів.

图 图 1
图 图 2
图 图 3
图 图 4
图 图 5
图 图 6
FAQ

Q1: Яка ваша виробнича потужність?
A1: Ми виробляємо більше 2000 передових екструзійних ліній щороку по всьому світу.

Q2: А як щодо доставки?
A2: Ми можемо надіслати дрібні запчастини повітряним експресом для термінових питань. І повна виробнича лінія морем, щоб заощадити витрати. Ви можете скористатися вашим власним транспортним агентом або нашим кооперативним експедитором. Найближчий порт - Китай Шанхай, порт Нінбо, який зручний для морських перевезень ..

Q3: Чи є послуга передпродажного продажу?
A3: Так, ми підтримуємо наших ділових партнерів шляхом передпродажного обслуговування. У компанії Jwell понад 300 інженерів технічних випробувань, які подорожують по всьому світу. На будь-які випадки можна було б швидко відповісти. Ми пропонуємо навчання, випробування, експлуатацію та технічне обслуговування протягом усього життя.

Q4: Чи безпечний наш бізнес та гроші з Jwell Machinery?
A4: Так, ваш бізнес у безпеці, а ваші гроші в безпеці. Якщо ви перевірите чорний список китайської компанії, ви побачите, що він не містить нашого імені, оскільки ми ніколи раніше не обманювали наших клієнтів. JWELL користується високою репутацією серед споживачів, а наш бізнес і клієнти зростають з кожним роком.


ЗАПИТ