всі категорії

продукти

Лінія екструзії товстої плити ПП, ПЕ, АБС, ПВХ

Місце походження:Чанчжоу / Сучжоу Китай
Фірмове найменування:ДЖВЕЛЛ
Номер моделі:JWS
Сертифікація:CE, ISO
Мінімальна кількість замовлення:1 набір
Упаковка Подробиці:Упаковка піддонів
Термін поставки:110 днів
Умови оплати:TT,LC


Контакти
Продукт, що працює

опис
Місце походження:Чанчжоу / Сучжоу Китай
Фірмове найменування:ДЖВЕЛЛ
Номер моделі:JWS
Сертифікація:CE, ISO

● Лінія екструзії товстих пластин ПП
ПП товста пластина є екологічно чистим продуктом і широко застосовується в хімічній промисловості, харчовій промисловості, протиерозійній промисловості, екологічно чистій промисловості тощо.
Лінія екструзії товстих листів ПП шириною 2000 мм - це нещодавно розроблена лінія, яка є найбільш передовою та стабільною лінією в порівнянні з іншими конкурентами.

● Лінія екструзії товстих пластин PE
ПЕ плита широко застосовується в хімічній та електричній промисловості. Плити HDPE, відомі як інженерні пластмаси, використовуються в механічному та хімічному обладнанні, а також в стінках хокейного рингу.

● Лінія екструзії товстих пластин ABS
Товста пластина ABS широко використовується в побутовій техніці, електроніці, упаковці, медичній техніці.

● Лінія екструзії товстих пластин ПВХ
Товста пластина з жорсткого ПВХ широко використовується в хімічній промисловості, бензині, гальванічному обладнанні, обладнанні для очищення води, екологічно чистому обладнанні, ламповому будинку та рекламі тощо.

додатків

14

20210519171831

Специфікації
ModelJWS150-2000JWS170-2000JWS180-2600JWS80/156-1500
Модель екструдераΦ150 / 30Φ170 / 35Φ180 / 35JW80/156
МатеріалPP,PE,ABSPP,PE,ABSPP,PE,ABSPVC
Виробнича товщина (мм)3-303-303-303-30
Виробнича ширина (мм)1220-15001200-15001500-20001220
Продуктивність (кг / год)500700800450


конкурентні переваги

Продуктивність та переваги:
Ця виробнича лінія використовує найсучасніші технології Європи. Це нове наукове досягнення енергозберігаючої виробничої лінії, яка підходить для високошвидкісної екструзії ПНД, ПП та інших поліолефінових труб. Порівняно із загальновиробничою лінією, енергозберігаючий ефект сягає 35%, а ефективність продукту зростає більш ніж в 1 раз, таким чином це не тільки економить вартість майданчика та робочої сили, а й покращує ефективність.
Ця виробнича лінія має приємний зовнішній вигляд, вищий автоматичний ступінь, виробництво надійне та стабільне.


5
6
7
Упаковка та доставка

Всі машини Jwell будуть упаковані дерев'яним піддоном. Деякі важливі запасні частини ми запакуємо з дерев’яною коробкою. Щоб машини та запасні частини могли безпечно прибути до китайського замовника. Ми просимо наших клієнтів придбати страховку перед відправкою контейнерів.

图 图 1
图 图 3
集装箱 运输 图片 (1)
图 图 4
图 图 5
集装箱 运输 图片 (4)
FAQ

Q1: Яка ваша виробнича потужність?
A1: Ми виробляємо більше 2000 передових екструзійних ліній щороку по всьому світу.

Q2: А як щодо доставки?
A2: Ми можемо надіслати дрібні запчастини повітряним експресом для термінових питань. І повна виробнича лінія морем, щоб заощадити витрати. Ви можете скористатися вашим власним транспортним агентом або нашим кооперативним експедитором. Найближчий порт - Китай Шанхай, порт Нінбо, що зручно для морських перевезень.

Q3: Чи є послуга передпродажного продажу?
A3: Так, ми підтримуємо наших ділових партнерів шляхом передпродажного обслуговування. У компанії Jwell понад 300 інженерів технічних випробувань, які подорожують по всьому світу. На будь-які випадки можна було б швидко відповісти. Ми пропонуємо навчання, випробування, експлуатацію та технічне обслуговування протягом усього життя.

Q4: Чи безпечний наш бізнес та гроші з Jwell Machinery?
A4: Так, ваш бізнес у безпеці, а ваші гроші в безпеці. Якщо ви перевірите чорний список китайської компанії, ви побачите, що він не містить нашого імені, оскільки ми ніколи раніше не обманювали наших клієнтів. JWELL користується високою репутацією серед споживачів, а наш бізнес і клієнти зростають з кожним роком.

ЗАПИТ