всі категорії

Продукти

  • PP
  • PP

Лінія екструзії листів PP、PS、EVOH

Місце походження:Чанчжоу / Сучжоу Китай
Фірмове найменування:ДЖВЕЛЛ
Номер моделі:JWS
Сертифікація:CE, ISO
Мінімальна кількість замовлення:1 набір
Упаковка Подробиці:Упаковка піддонів
Термін поставки:110 днів
Умови оплати:TT,LC


Контакти
Продукт, що працює

Опис
Місце походження:Чанчжоу / Сучжоу Китай
Фірмове найменування:ДЖВЕЛЛ
Номер моделі:JWS
Сертифікація:CE, ISO

PP/PS аркуш для упаковки, лінії для екструзії канцелярських декоративних листів

Лист PP/PS широко використовується для упаковки харчових продуктів, електричних компонентів; різні види піску, прозорі, похилі зернисті декоративні листи. Ми можемо постачати машину для екструзії багатошарових листів відповідно до вимог замовника, діапазон продуктивності становить від 100-1200 кг/год для опції.

Лінія коекструзії багатошарових листів PP, EVA, EVOH
Щоб задовольнити високі вимоги ринку до продукції, Suzhou JWELL розробила передову технологію п’ятишарового симетричного розподілу та семишарового асиметричного розподілу, завдяки чому вироблені листи мають кращі бар’єрні характеристики, чудові антикисневі та антивологісні властивості. В основному використовується для упаковки желе, упаковки м'яса, упаковки закусок тощо, упаковки для ліків і косметики.

додатків

17

447053279082434528

856210137626097921

Специфікації
ВидиЛист упаковки для всмоктуванняЛист для оформлення канцелярських товарів
МатеріалПП/ПС/СТЕГНА/EVOHPP/PS/PE
Виробнича товщина (мм)0.18-2.00.15-2.0
Виробнича ширина (мм)600-1500600-1500
Продуктивність (кг / год)200-1000200-1000


конкурентні переваги

Продуктивність та переваги:
Ця виробнича лінія використовує найсучасніші технології Європи. Це нове наукове досягнення енергозберігаючої виробничої лінії, яка підходить для високошвидкісної екструзії ПНД, ПП та інших поліолефінових труб. Порівняно із загальновиробничою лінією, енергозберігаючий ефект сягає 35%, а ефективність продукту зростає більш ніж в 1 раз, таким чином це не тільки економить вартість майданчика та робочої сили, а й покращує ефективність.
Ця виробнича лінія має приємний зовнішній вигляд, вищий автоматичний ступінь, виробництво надійне та стабільне.


8
9
10
Упаковка та доставка

Всі машини Jwell будуть упаковані дерев'яним піддоном. Деякі важливі запасні частини ми запакуємо з дерев’яною коробкою. Щоб машини та запасні частини могли безпечно прибути до китайського замовника. Ми просимо наших клієнтів придбати страховку перед відправкою контейнерів.

图 图 1
图 图 2
图 图 3
图 图 4
图 图 5
图 图 6
FAQ

Q1: Яка ваша виробнича потужність?
A1: Ми виробляємо більше 2000 передових екструзійних ліній щороку по всьому світу.

Q2: А як щодо доставки?
A2: Ми можемо надіслати дрібні запчастини повітряним експресом для термінових питань. І повна виробнича лінія морем, щоб заощадити витрати. Ви можете скористатися вашим власним транспортним агентом або нашим кооперативним експедитором. Найближчий порт - Китай Шанхай, порт Нінбо, який зручний для морських перевезень ..

Q3: Чи є послуга передпродажного продажу?
A3: Так, ми підтримуємо наших ділових партнерів шляхом передпродажного обслуговування. У компанії Jwell понад 300 інженерів технічних випробувань, які подорожують по всьому світу. На будь-які випадки можна було б швидко відповісти. Ми пропонуємо навчання, випробування, експлуатацію та технічне обслуговування протягом усього життя.

Q4: Чи безпечний наш бізнес та гроші з Jwell Machinery?
A4: Так, ваш бізнес у безпеці, а ваші гроші в безпеці. Якщо ви перевірите чорний список китайської компанії, ви побачите, що він не містить нашого імені, оскільки ми ніколи раніше не обманювали наших клієнтів. JWELL користується високою репутацією серед споживачів, а наш бізнес і клієнти зростають з кожним роком.


ЗАПИТ

Гарячі категорії