всі категорії

продукти

Прозора плівка ТПУ Line Екструзійна лінія термоплавкої плівки

Місце походження:Сучжоу Китай
Фірмове найменування:ДЖВЕЛЛ
Номер моделі:JWS
Сертифікація:CE, ISO
Мінімальна кількість замовлення:1 набір
Упаковка Подробиці:Упаковка піддонів
Термін поставки:110 днів
Умови оплати:TT,LC


Контакти
опис
Місце походження:Сучжоу Китай
Фірмове найменування:ДЖВЕЛЛ
Номер моделі:JWS
Сертифікація:CE, ISO

● Лист ТПУ (термопластичний поліуретан) має чудові особливості високого натягу, високої сили розтягування, хорошої в’язкості, стійкості до старіння, екологічно нетоксичних, антимікотичних та антибактеріальних засобів, стійкості до зносу та корозії, біологічної сумісності. Він широко використовується в галузі взуття, одягу, наповнених повітрям іграшок, надводного та підводного спортивного обладнання, медичного обладнання, обладнання для фітнесу, матеріалу автокрісла, парасольки, багажної сумки, куленепробивного скла, пакувального матеріалу.

● На виробничій лінії застосовується екструзія та калібрування валиків із товщиною листа 0.05-2 мм та шириною 1000-2000 мм, що дозволяє отримати прозорий, кольоровий та композитний виріб.

додатків

ТПУ-1

ТПУ-2

ТПУ-3

Специфікації
ModelJWS120 / 36JWS130 / 36
Виробнича ширина (мм)1000-30001000-3000
Виробнича товщина (мм)0.02-2.00.02-2.0
Продуктивність (кг / год)200-300300-400


конкурентні переваги

Продуктивність та переваги:
Ця виробнича лінія використовує найсучасніші технології Європи. Це нове наукове досягнення енергозберігаючої виробничої лінії, яка підходить для високошвидкісної екструзії ПНД, ПП та інших поліолефінових труб. Порівняно із загальновиробничою лінією, енергозберігаючий ефект сягає 35%, а ефективність продукту зростає більш ніж в 1 раз, таким чином це не тільки економить вартість майданчика та робочої сили, а й покращує ефективність.
Ця виробнича лінія має приємний зовнішній вигляд, вищий автоматичний ступінь, виробництво надійне та стабільне.


8
9
10
Упаковка та доставка

Всі машини Jwell будуть упаковані дерев'яним піддоном. Деякі важливі запасні частини ми запакуємо з дерев’яною коробкою. Щоб машини та запасні частини могли безпечно прибути до китайського замовника. Ми просимо наших клієнтів придбати страховку перед відправкою контейнерів.

图 图 1
图 图 2
图 图 3
图 图 4
图 图 5
图 图 6
FAQ

Q1: Яка ваша виробнича потужність?
A1: Ми виробляємо більше 2000 передових екструзійних ліній щороку по всьому світу.

Q2: А як щодо доставки?
A2: Ми можемо надіслати дрібні запчастини повітряним експресом для термінових питань. І повна виробнича лінія морем, щоб заощадити витрати. Ви можете скористатися вашим власним транспортним агентом або нашим кооперативним експедитором. Найближчий порт - Китай Шанхай, порт Нінбо, який зручний для морських перевезень ..

Q3: Чи є послуга передпродажного продажу?
A3: Так, ми підтримуємо наших ділових партнерів шляхом передпродажного обслуговування. У компанії Jwell понад 300 інженерів технічних випробувань, які подорожують по всьому світу. На будь-які випадки можна було б швидко відповісти. Ми пропонуємо навчання, випробування, експлуатацію та технічне обслуговування протягом усього життя.

Q4: Чи безпечний наш бізнес та гроші з Jwell Machinery?
A4: Так, ваш бізнес у безпеці, а ваші гроші в безпеці. Якщо ви перевірите чорний список китайської компанії, ви побачите, що він не містить нашого імені, оскільки ми ніколи раніше не обманювали наших клієнтів. JWELL користується високою репутацією серед споживачів, а наш бізнес і клієнти зростають з кожним роком.


ЗАПИТ