всі категорії

Продукти

  • PVC
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • PVC
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Лінія для екструзії стельового ПВХ профілю Jwell

Місце походження:Чанчжоу Китай
Фірмове найменування:ДЖВЕЛЛ
Номер моделі:SJZ65/132-YF300/400/600
Сертифікація:CE, ISO
Мінімальна кількість замовлення:1 набір
Упаковка Подробиці:Упаковка піддонів
Термін поставки:60 днів
Умови оплати:TT,LC


Контакти
Продукт, що працює

Опис
Місце походження:Чанчжоу Китай
Фірмове найменування:ДЖВЕЛЛ
Номер моделі:SJZ65/132-YF300/400/600
Сертифікація:CE, ISO


● Машина використовується для виробництва стельового профілю з ПВХ, який широко використовується в оздобленні будинків і громадських місць, має незабруднення, тривалий термін служби, теплоізоляцію, протипожежну здатність, легке очищення та обслуговування, легку зміну та переробку. Цей продукт дуже популярний у країнах Південної Азії, Близького Сходу та Північної Африки, таких як Індія, Пакистан, Бангладеш, Туреччина, Алжир тощо.

Опис:

ПВХ 扣板工艺流程图

Екструдер:

Ми пропонуємо клієнтам використовувати SJZ65/132 і SJZ55/110 або SJZ51/105 для виготовлення стельового ПВХ профілю. Для більшості замовників, коли вони виробляють стельовий профіль, буде використовуватися висока частка вуглецю кальцію. Тому ми спеціально розробили гвинт і стовбур для такого продукту. Крім того, вакуумна система також дуже важлива під час виробництва. Jwell може надати індивідуальний екструдер спеціально для виробництва стельового профілю.

екструдер

Таблиця калібрування:

Стандартна таблиця калібрування стельового профілю становить 6 метрів. Якщо клієнт хоче використовувати високошвидкісну виробничу лінію, ми можемо спроектувати стіл довжиною 8 або навіть 11.5 метрів. Поки матеріал столу може торкатися води, ми розробимо матеріал як нержавіючу сталь, щоб захистити машину від іржі. Операційний стіл має поворотний тип, що значно легше для операторів, ніж традиційна конструкція. Для вакуумного насоса та водяного насоса ми використовуємо найкращий бренд у Китаї. Ми також пропонуємо імпортні бренди, такі як вакуумний насос Sterling і водяний насос GRUNDFOS.

Таблиця калібрування

Блок відведення та різак

За останні роки ми зробили багато вдосконалень для наших ліній екструзії профілів. Наприклад, блок відведення та різак. Ми розробляємо «інтегрований» блок відведення та різак. Це може заощадити місце для клієнта. Крім того, не потрібно регулювати центральну систему, коли машини надходять на завод клієнта. Блок відведення керується частотним інвертором, який може забезпечити синхронізацію його швидкості з екструдером. Гумова накладка - силіконова гума, яка може служити щонайменше 5-6 років. Для різака ми маємо дві конструкції — різак для пили та ріжучий нож (різак без пилу) зі спеціальною системою видалення пилу.

Фреза Hauloff


додатків

Стельовий профільСтеля ПВХ

Специфікації
Ширина виробництва (мм)200300/400600
Тип екструдераSJZ51 / 105SJZ65 / 132SJZ80 / 156
Потужність двигуна (кВт)223755
типYF180YF300/400YF600
Вихід (кг / год)80-100150-200300-400
Охолоджуюча вода (м³ / год)678
Повітря компресора (м³ / хв)0.60.60.6


конкурентні переваги

Продуктивність та переваги:
Jwell є найбільшим виробником екструзійного обладнання для пластику в Китаї. У нас є стабільний постачальник і постачальник високого класу, який надає нам продукти найкращої якості, такі як двигун, коробка передач, інвертор, PLC тощо. Ми не тільки гарантуємо якість, але й можемо забезпечити її на 100% реальний. Найважливішу частину, гвинт і ствол, ми зробили власноруч. Крім того, у нас найкраще післяпродажне обслуговування. У нас є понад 300 співробітників післяпродажного обслуговування, які можуть виконувати післяпродажне обслуговування клієнтів у всьому світі. Як сказав один із наших японських клієнтів: «Де б не існували люди, де б ви не могли побачити Jwell People». Вибираючи Jwell, вибираючи успіх. Ми з нетерпінням чекаємо співпраці з вами, щоб разом побудувати високоінтелектуальний глобальний еколанцюг екструзії!


5
6
7
Упаковка та доставка

Всі машини Jwell будуть упаковані дерев'яним піддоном. Деякі важливі запасні частини ми запакуємо з дерев’яною коробкою. Щоб машини та запасні частини могли безпечно прибути до китайського замовника. Ми просимо наших клієнтів придбати страховку перед відправкою контейнерів.

图 图 1
图 图 3
集装箱 运输 图片 (1)
图 图 4
图 图 5
集装箱 运输 图片 (4)
FAQ

Q1: Яка ваша виробнича потужність?
A1: Ми виробляємо більше 2000 передових екструзійних ліній щороку по всьому світу.

Q2: А як щодо доставки?
A2: Ми можемо надіслати дрібні запчастини повітряним експресом для термінових питань. І повна виробнича лінія морем, щоб заощадити витрати. Ви можете скористатися вашим власним транспортним агентом або нашим кооперативним експедитором. Найближчий порт - Китай Шанхай, порт Нінбо, що зручно для морських перевезень.

Q3: Чи є послуга передпродажного продажу?
A3: Так, ми підтримуємо наших ділових партнерів шляхом передпродажного обслуговування. У компанії Jwell понад 300 інженерів технічних випробувань, які подорожують по всьому світу. На будь-які випадки можна було б швидко відповісти. Ми пропонуємо навчання, випробування, експлуатацію та технічне обслуговування протягом усього життя.

Q4: Чи безпечний наш бізнес та гроші з Jwell Machinery?
A4: Так, ваш бізнес у безпеці, а ваші гроші в безпеці. Якщо ви перевірите чорний список китайської компанії, ви побачите, що він не містить нашого імені, оскільки ми ніколи раніше не обманювали наших клієнтів. JWELL користується високою репутацією серед споживачів, а наш бізнес і клієнти зростають з кожним роком.

ЗАПИТ

Гарячі категорії