всі категорії

продукти

Лінія для коекструзії тришарових ПВХ труб Jwell

Місце походження:Чанчжоу Китай
Фірмове найменування:ДЖВЕЛЛ
Номер моделі:ПВХ 63-1200 мм
Сертифікація:CE, ISO
Мінімальна кількість замовлення:1 набір
Упаковка Подробиці:Упаковка піддонів
Термін поставки:60 днів
Умови оплати:TT,LC


Контакти
Продукт, що працює

опис

Місце походження:Чанчжоу Китай
Фірмове найменування:ДЖВЕЛЛ
Номер моделі:ПВХ 250-630 мм
Сертифікація:CE, ISO

Використовуйте два або більше конічних двошнековий екструдер серії SJZ для реалізації коекструдованої тришарової труби ПВХ. Сендвіч-шар труби - це висококальцієва ПВХ або пінопластова сировина.

苏州金纬2021版-32

1. У екструдері використовується шнековий корпус із суперзносостійкого сплаву; подвійний шнек подається рівномірно, а порошок не з’єднується;

苏州金纬2021版-35

2. Оптимізована конструкція тришарової форми з ПВХ, внутрішній канал потоку хромований та високополірований, стійкий до зносу та корозії; зі спеціальним розмірним рукавом трубний виріб має високу швидкість і хорошу поверхню;

苏州金纬2021版-34

3. Машина для різання використовує обертовий затискний пристрій для адаптації до різних діаметрів труб, усуваючи проблему частої заміни світильників. Оснащений новим типом регульованого плаваючого механізму зняття фаски, розмір фаски можна регулювати відповідно до діаметра труби та товщини стінки, різання та зняття фаски можна виконувати за один крок. Закритий всмоктувальний пристрій, кращий ефект всмоктування стружки.

苏州金纬2021版-28


Різноманітні характеристики та моделі двошнекового екструдера ПВХ дозволяють виготовляти труби різного діаметру та різної товщини стінки.

2 三层共挤
додатків

зображення

конкурентні переваги

Продуктивність та переваги:

Jwell є найбільшим виробником екструзійного обладнання для пластику в Китаї. У нас є стабільний постачальник і постачальник високого класу, який надає нам продукти найкращої якості, такі як двигун, коробка передач, інвертор, PLC тощо. Ми не тільки гарантуємо якість, але й можемо забезпечити її на 100% реальний. Найважливішу частину, гвинт і ствол, ми зробили власноруч. Крім того, у нас найкраще післяпродажне обслуговування. У нас є понад 300 співробітників післяпродажного обслуговування, які можуть виконувати післяпродажне обслуговування клієнтів у всьому світі. Як сказав один із наших японських клієнтів: «Де б не існували люди, де б ви не могли побачити Jwell People». Вибираючи Jwell, вибираючи успіх. Ми з нетерпінням чекаємо співпраці з вами, щоб разом побудувати високоінтелектуальний глобальний еколанцюг екструзії!8
9
10
Упаковка та доставка

Всі машини Jwell будуть упаковані дерев'яним піддоном. Деякі важливі запасні частини ми запакуємо з дерев’яною коробкою. Щоб машини та запасні частини могли безпечно прибути до китайського замовника. Ми просимо наших клієнтів придбати страховку перед відправкою контейнерів.

图 图 1
图 图 2
图 图 3
图 图 4
图 图 5
图 图 6
FAQ

Q1: Яка ваша виробнича потужність
A1: Ми виробляємо більше 2000 передових екструзійних ліній щороку по всьому світу.

Q2: А як щодо доставки?
A2: Ми можемо надіслати дрібні запчастини повітряним експресом для термінових питань. І повна виробнича лінія морем, щоб заощадити витрати. Ви можете скористатися вашим власним транспортним агентом або нашим кооперативним експедитором. Найближчий порт - Китай Шанхай, порт Нінбо, який зручний для морських перевезень ..

Q3: Чи є послуга передпродажного продажу?
A3: Так, ми підтримуємо наших ділових партнерів шляхом передпродажного обслуговування. У компанії Jwell понад 300 інженерів технічних випробувань, які подорожують по всьому світу. На будь-які випадки можна було б швидко відповісти. Ми пропонуємо навчання, випробування, експлуатацію та технічне обслуговування протягом усього життя.

Q4: Чи безпечний наш бізнес та гроші з Jwell Machinery?
A4: Так, ваш бізнес у безпеці, а ваші гроші в безпеці. Якщо ви перевірите чорний список китайської компанії, ви побачите, що він не містить нашого імені, оскільки ми ніколи раніше не обманювали наших клієнтів. JWELL користується високою репутацією серед споживачів, а наш бізнес і клієнти зростають з кожним роком.


ЗАПИТ