всі категорії

Продукти

  • 2
  • 1
  • 苏州金纬2021版-34
  • 2
  • 1
  • 苏州金纬2021版-34

Лінія коекструзії тришарової ПВХ труби з суцільною стінкою Jwell

Місце походження:Чанчжоу Китай
Фірмове найменування:ДЖВЕЛЛ
Номер моделі:ПВХ63-1200мм
Сертифікація:CE, ISO
Мінімальна кількість замовлення:1 набір
Упаковка Подробиці:Упаковка піддонів
Термін поставки:60 днів
Умови оплати:TT,LC


Контакти
Продукт, що працює

Опис

Місце походження:Чанчжоу Китай
Фірмове найменування:ДЖВЕЛЛ
Номер моделі:ПВХ250-630мм
Сертифікація:CE, ISO

Використовуйте два або більше конічних двошнекових екструдера серії SJZ для реалізації коекструдованої тришарової труби з ПВХ. Сендвіч-шар труби - це ПВХ або пінополівінілхлорид із високим вмістом кальцію.

苏州金纬2021版-32

1. Екструдер використовує гвинтовий ствол із надзносостійкого сплаву; подвійний шнек подається рівномірно, і порошок не утворюється;

苏州金纬2021版-35

2. Оптимізований дизайн тришарової форми з ПВХ, внутрішній проточний канал хромований і полірований, стійкий до зносу та корозії; зі спеціальною розмірною втулкою трубний виріб має високу швидкість і хорошу поверхню;

苏州金纬2021版-34

3. Машина для різання використовує обертовий затискний пристрій для адаптації до різних діаметрів труб, усуваючи проблему частої заміни кріплень. Оснащений новим типом регульованого плаваючого механізму зняття фаски, розмір фаски можна регулювати відповідно до діаметра труби та товщини стінки, різання та зняття фаски можна виконувати за один крок. Закритий всмоктуючий пристрій, кращий ефект всмоктування стружки.

苏州金纬2021版-28


Різноманітні специфікації та моделі двошнекового екструдера з ПВХ дозволяють виготовляти труби різного діаметру та різної товщини стінок.

2 三层共挤
додатків

зображення

конкурентні переваги

Продуктивність та переваги:

Jwell є найбільшим виробником екструзійного обладнання для пластику в Китаї. У нас є стабільний постачальник і постачальник високого класу, який надає нам продукти найкращої якості, такі як двигун, коробка передач, інвертор, PLC тощо. Ми не тільки гарантуємо якість, але й можемо забезпечити її на 100% реальний. Найважливішу частину, гвинт і ствол, ми зробили власноруч. Крім того, у нас найкраще післяпродажне обслуговування. У нас є понад 300 співробітників післяпродажного обслуговування, які можуть виконувати післяпродажне обслуговування клієнтів у всьому світі. Як сказав один із наших японських клієнтів: «Де б не існували люди, де б ви не могли побачити Jwell People». Вибираючи Jwell, вибираючи успіх. Ми з нетерпінням чекаємо співпраці з вами, щоб разом побудувати високоінтелектуальний глобальний еколанцюг екструзії!8
9
10
Упаковка та доставка

Всі машини Jwell будуть упаковані дерев'яним піддоном. Деякі важливі запасні частини ми запакуємо з дерев’яною коробкою. Щоб машини та запасні частини могли безпечно прибути до китайського замовника. Ми просимо наших клієнтів придбати страховку перед відправкою контейнерів.

图 图 1
图 图 2
图 图 3
图 图 4
图 图 5
图 图 6
FAQ

Q1: Яка ваша виробнича потужність
A1: Ми виробляємо більше 2000 передових екструзійних ліній щороку по всьому світу.

Q2: А як щодо доставки?
A2: Ми можемо надіслати дрібні запчастини повітряним експресом для термінових питань. І повна виробнича лінія морем, щоб заощадити витрати. Ви можете скористатися вашим власним транспортним агентом або нашим кооперативним експедитором. Найближчий порт - Китай Шанхай, порт Нінбо, який зручний для морських перевезень ..

Q3: Чи є послуга передпродажного продажу?
A3: Так, ми підтримуємо наших ділових партнерів шляхом передпродажного обслуговування. У компанії Jwell понад 300 інженерів технічних випробувань, які подорожують по всьому світу. На будь-які випадки можна було б швидко відповісти. Ми пропонуємо навчання, випробування, експлуатацію та технічне обслуговування протягом усього життя.

Q4: Чи безпечний наш бізнес та гроші з Jwell Machinery?
A4: Так, ваш бізнес у безпеці, а ваші гроші в безпеці. Якщо ви перевірите чорний список китайської компанії, ви побачите, що він не містить нашого імені, оскільки ми ніколи раніше не обманювали наших клієнтів. JWELL користується високою репутацією серед споживачів, а наш бізнес і клієнти зростають з кожним роком.


ЗАПИТ

Гарячі категорії